شرکت سازنده رووفیل Revofil

مرکز تحقیقات CAREGEN راه حل مناسبی برای بازسازی صورت و بافت به شما ارائه می دهد. REVOFIL ؛ ژل رووفیل فیلر نسل جدید است که می تواند نسبت به سایر پرکننده های پوستی موجود HA ماندگاری بیشتری داشته باشد. REVOFIL امروز و فردا زیبایی شما را حفظ کرده و حفظ می کند!

REVOFIL از مواد با کیفیت بالا و با استفاده از فناوری نوآورانه مرکز تحقیقات CAREGEN – رهبر فعالین زیستی و مواد شیمیایی در جهان ساخته شده است. توسعه پیشرفته پپتیدها به طور مداوم نتیجه ایمن و کاملی را برای شما فراهم می کند که باعث صرفه جویی در وقت ، انرژی و پول شما می شود.

شرکت رووفیل موفق شده است ژل هیالورونیک اسید تزریقی را توسعه دهد. REVOFIL که نتیجه ای طولانی مدت به شما می دهد ، باعث تولید درون ریز HA ، الاستین ، کلاژن و سایر ECM ها (ماتریس خارج سلول) می شود که رنگ های طبیعی زیبایی شما را تازه می کند. REVOFIL خطوط و ویژگی های طولانی مدت مطلوبی را برای شما فراهم می کند که بیشتر بمانید ، فعال بمانید و دیدنی بمانید.

نمایندگی ژل رووفیل ایران

نمایندگی ژل رووفیل در ایران یک شرکت معتبر بوده که کلیه تاییدیه های وزارت بهداشت را اخذ نموده است. نمایندگی ژل رووفیل در ایران این محصول را به صورت قانونی وارد کشور می نمایند. نمایندگی فروش ژل رووفیل در هر استان ، شرکت ها و افراد حقیقی و حقوقی می باشند. این شرکت ها به عنوان نمایندگی فروش ژل رووفیل محصولات revofil را در استان های تحت پوشش توزیع می نمایند.

فروش ژل رووفیل

ژل رووفیل جزو نخستین فیلرهای تزریقی زیست تقلید پپتیدی می باشد که متد و تکنیکی موثر و برتر به منظور بازجوانی پوست ، حالت دهی و فرم دهی به صورت و بازسازی عیوب ظاهری بخش های گوناگون چهره و اعضای آن طراحی و ساخته شده است.

ژل رووفیل دربرگیرنده ی فشردگی و چگالی فراوانی از هیالورونیک اسید می باشد و با جانشینی PBS در بین مولکول های اسید هیالورونیک با الحاق عرضی ، به پپتید ملحق و به آن وصل می شود که این قابلیت سبب افزایش مدت زمان طول عمر و ماندگاری هیالورونیک اسید و ژل های رووفیل می شود.

رووفیل اندازه ی ساخت کلاژن و هیالورونیک اسید را در موضع تحت درمان بالا می برد که باعث روشن سازی و یکدستی پوست ، استحکام و پرسازی بافت صورت می شود. این خاصیت در ژل لب رووفیل نیز کاملاً یافت می شود. به طور معمول روش و تکنیک علمی زیست تقلید پپتیدی باعث بالا بردن میزان قابلیت ارتجاعی و قوام و چسبندگی محصول و بیشتر کردن زمان پایداری اثرات ماده و خاصیت شکل دهی به اعضای صورت و نحوه تزریق ساده و ایمن فیلرهای هیالورونیک اسیدی را فراهم می سازد.

ژل های رووفیل در زمان تزریق درد و ناراحتی خاصی برای بیماران ایجاد نمی کنند و در کوتاه ترین زمان و بدون دوره بهبودی طولانی جوانی و زیبایی سریعی را برای افراد به ارمغان می آورد.

ژل رووفیل اثربخشی قابل ملاحظه و سریعی در ساخت کلاژن های جدید و تولید هیالورونیک اسید در سلول های بافت همبند بخش میانی پوست دارد و مقاومت فراوانی را در برابر آنزیم ها به اثبات رسانده است که دلالت بر ماندگاری و مقاومت قابل توجه آن در نواحی تحت تزریق است و با بهره گیری از ساختار و مواد فعال خود باعث بازسازی و محو چین و چروک های پوستی ، باز جوانی پوست و لطافت و تازگی را به چهره باز می گرداند.

 

انواع ژل های رووفیل

رووفیل فاین - رووفیل زیر چشم - revofil fine

*رووفیل فاین

رووفیل فاین با ترکیبات منحصربفرد خود به منظور درمان خطوط و چروک های ریز و غیر عمیق پوست به کار گرفته می شود هر نوع شیار ، خطوط و چروک های ظریف و سطحی پوست را محو می کند.

این محصول در لایه ی اپیدرم پوست تزریق می شود و سرنگ های مخصوص و ظریف آن تزریق بدون درد و ناراحتی را برای استفاده کنندگان به همراه خواهد داشت.

پایداری و ماندگاری نتایج درمانی رووفیل فاین اغلب 10 ماه خواهد بود.

رووفیل پلاس - رووفیل لب - plus revofil

رووفیل پلاس – رووفیل لب – plus revofil

*رووفیل پلاس

رووفیل پلاس محصولی موثر برای پرسازی و حجم دهی به بافت های صورت و حذف خطوط و چروک های با درجه ی متوسط است.

رووفیل پلاس برای پرسازی و محو خطوط اخم ، خطوط خنده ، خطوط اطراف لب ، برجسته سازی لب ها ، حجم دهی به گونه و بخش های تحتانی صورت نتایج موثر و قابل قبولی را به دنبال دارد.

این محصول باید در لایه ی درم پوست تزریق شود.

پایداری و ماندگاری اثرات درمانی رووفیل پلاس در بافت و موضع تحت درمان تقریباً 12 ماه می باشد.

رووفیل زاویه سازی - ژل رووفیل - رووفیل اولترا ultra revofil

رووفیل زاویه سازی – ژل رووفیل – رووفیل اولترا ultra revofil

*رووفیل اولترا

رووفیل اولترا به منظور برجسته کردن و حجم دادن به بافت های صورت و از بین بردن خطوط و چروک های شدید پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.

رووفیل اولترا به طور معمول جهت تزریق در محل هایی مانند خطوط خنده ، خطوط دور لب ، خطوط پیشانی ، برجسته سازی لب ها ، حجم دهی به گونه ها ، زاویه سازی چانه و فک اثربخشی مطلوب و چشمگیری دارد.

رووفیل اولترا در لایه هیپودرم و عمقی پوست باید تزریق شود.

پایداری و ماندگاری رووفیل اولترا در بافت و موضع درمان به طور معمول 12 ماه است.

*رووفیل آکواشاین

شیوه ای تازه برای مبارزه با فرایند پیری و جوان سازی پوست با استفاده از هیالورونیک اسید بدون پیوند عرضی و مواد فعال است.این محصول در واقع یک داروی تزریقی مزوتراپی جوان سازی صورت بوده که از تلفیق هیالورونیک اسید ، مولتی ویتامین ها و اسیدهای آمینه مشتق و تهیه گردیده است.