کوکتل مزو فیوژن Fusion Meso

کمپانی فیوژن Fusion Company

Fusion Meso در زمینه لوازم آرایشی ، محصولات مزوتراپی ، دستگاه های زیبایی و سیستم های مزوتراپی مشهور است. Fusion Meso همچنان در تحقیق و توسعه و کارایی و ایمنی درمان های خود سرمایه گذاری می کند. موفقیت Fusion Meso مستقیماً با طیف گسترده ای از محصولاتی که برای متخصصان زیبایی و متخصصان پوست فرموله شده است ، طراحی شده است که به طور موثر شرایط خاص پوست را هدف قرار می دهد و بهبود می بخشد. محدوده Fusion Meso شامل محصولاتی است که شامل آخرین نسل از فاکتورهای رشد ، پپتیدهای بیومیمتیک و دستگاه های انحصاری طراحی شده برای الکتروپوراسیون و درمان های مزوتراپی کسری است.

مزو فیوژن با معرفی مقادیر میکروسکوپی محصولات به پوست برای درمان انواع بیماری ها کار می کند. روش درمانی FUSION Meso Therapy Pen جدیدترین نسل درمان القایی کلاژن را با استفاده از سوزن های ریزی برای سوراخ شدن عمودی پوست و تولید صدها کانال میکرو در حالی که از اپیدرم محافظت می کند ، میکرو صدمات باعث ایجاد کلاژن جدید می شود ، بدون این که خطر ایجاد زخم در آن ایجاد شود. پوست ، این روش درمانی برای سفت شدن پوست ، جوان سازی پوست ، خطوط و چین و چروک ، زخم آکنه ، کوچک شدن و صاف شدن علائم کشش و ریزش مو ایده آل است.

مزو فیوژن Fusion meso

مزو فیوژن Fusion meso

کوکتل مزو فیوژن Fusion Meso Therapy چگونه کار می کند؟

ما از Meso Pen Platinum با طول سوزن قابل تنظیم از 0.1 تا 2 میلی متر استفاده می کنیم. طول متناسب با ناحیه بدن و نشانه است. در بعضی موارد برای اطمینان از حداقل ناراحتی ، کرم بی حس کننده استفاده می شود.

با استفاده از کرم بی حس کننده و سوزن های بسیار کوچک (تقریباً بدون درد) ، این سوزن ها تا عمق 2 میلی متر به لایه های بالایی پوست نفوذ می کنند (بسته به طول سوزن استفاده شده).

نیدلینگ پوستی روشی است که با یک سیستم درمانی Micro-Needling (MTS) انجام می شود: دستگاه دارای 9 سوزن است – بنابراین هنگام استفاده از Meso Pen به مدت 1 دقیقه – بیش از 75000 سوزن و بیش از 500،000 سوزن برای درمان کامل صورت وجود دارد.

این ورودی ها به جذب فرمول های ضدعفونی شده حاوی پپتیدها ، فاکتورهای رشد ، اسید هیالورونیک ، سیلیکون آلی ، عصاره های طبیعی ، ویتامین ها و اسیدهای آمینه کمک می کند.

سپس این فاکتورهای رشد سلولهای بنیادی چند توانمند موجود در پوست را فعال می کنند (آنها را فریب می دهند تا “تصور کنند آسیب دیده است و باید بافت جوانتری ایجاد شود)”.

این فرآیند دو مزیت عمده دارد. این ماده همزمان با اجازه جذب موثرتر محصول از طریق لایه بالایی (اپیدرم) پوست ، باعث تشکیل کلاژن می شود. سوزن شدن پوست یک ضربه بسیار جزئی (تقریباً میکروسکوپی) ایجاد می کند که برای مدت کوتاهی ادامه دارد و معمولاً منجر به کبودی یا تورم یا خونریزی در ناحیه تحت درمان نمی شود.

سوراخ های میکروسکوپی (که غالباً منافذ باز پوست شما هستند) تولید کلاژن را در لایه درم تحریک می کند زیرا برخی از رگهای خونی را مستقیماً زیر سطح پوست می شکند. با لخته شدن خون ، محیط مناسبی را برای تشکیل کلاژن و الاستین ایجاد می کند. این مواد اصلی هستند که به جوان شدن پوست کمک می کنند.

کاربردهای مزو فیوژن

اسکار آکنه

علائم کشش

ضد پیری

جوان سازی

تولید کلاژن

درمان سلولیت

ترمیم ریزش مو

شایع ترین نواحی تحت درمان صورت ، دکلته ، ران ، باسن ، شکم و دور کمر است. بازوها ، زیر چانه و گونه های تحتانی نیز قابل درمان هستند.

مزو مو فیوژن 

F HAIR درمان نهایی برای دستیابی به بهترین نتیجه در کوتاهترین زمان است. گردش خون موثر پوست سر را برای احیای مجدد فولیکول های مو بازیابی می کند. این فرمول موثری است که برای مبارزه با کم پشتی موها ، تحریک رشد موها و کاهش ریزش موها طراحی شده است. به لطف فعالیت گشادی کننده عروق عصاره های Centella Asiatica و عصاره های گینگکو ، جریان خون را افزایش می دهد و بنابراین پوست سر را آبیاری و اکسیژن می کند. فرمول HAIR همچنین شامل تمام متابولیت ها (ویتامین ها ، اسیدهای آمینه و مواد معدنی) مورد نیاز برای عملکرد مناسب سوخت و ساز بدن و انرژی است.

F-HAIR MEN یک محصول مزوتراپی موثر شامل فاکتورهای رشد و پپتیدها برای دستیابی به بهترین نتیجه در کوتاهترین زمان در برابر آلوپسی آندروژنیک مرد و ریزش مو است. ریزش مو (آلوپسی) یک مشکل شایع است که زنان و مردان را درگیر می کند. شایعترین آلوپسی آندروژنتیک (AGA) است که 95٪ از کل ریزش مو را نشان می دهد.

مو کاملاً پیچیده است و هر رشته از 2 ساختار تشکیل شده است:

– بالای پوست = ساقه مو

– زیر پوست = فولیکول مو

در قاعده فولیکول پاپیلای پوستی و ماتریکس سلول اضافی (ECM) قرار دارد. با رشد سلولهای جدید پاپیلا و ECM ، سلولهای موجود را به سمت بالا هل می دهند و باعث تشکیل مو می شوند. پاپیلای پوستی نقش مهمی در فعل و انفعالات پوستی / اپیدرمی دارد و از اهمیت زیادی برای شکل گیری مو و چرخه رشد برخوردار است. F-HAIR MEN محصولی انحصاری است که به طور موثر آلوپسی را درمان می کند و با ترکیبی از پپتیدها ، فاکتورهای رشد ، سیلیسیم آلی ، پانتنول و اسید هیالورونیک فرموله شده است. این میکرو گردش موثر پوست سر را بازیابی می کند و فولیکول های مو را احیا می کند. این فرمول موثری است که برای مبارزه با کم پشتی موها ، تحریک رشد مجدد ، جلوگیری از آلوپسی آندروژنیک مردان و ریزش مو طراحی شده است.

مزو DMAE فیوژن 

فرمول F-DMAE آخرین درمان سفت کننده و ضد چروک است. DMAE یا Norcholine شروع به استفاده در استفاده خارجی برای تولید اثر لیفتینگ می کند. این یک ترکیب طبیعی در بدن ما است. DMAE پیش ماده استیل کولین است ، یک واسطه عصبی است که نقش مهمی در پوست دارد. کراتینوسیت ها ، فیبروبلاست ها ، میوفیبروبلاست ها ، سلول های عرق و سلول های اندوتلیال ، گیرنده های غشایی دارند و به استیل کولین پاسخ می دهند. اثر کششی DMAE منجر به تحریک کولینرژیک گیرنده های غشایی فیبروبلاست ها شده و باعث تحریک غلظت پیشرونده میو رشته های سیتوزول آن می شود. DMAE همچنین دارای فعالیت های ضد رادیکال و ضد لیپوفوسین است و پیوند عرضی پروتئین (کلاژن و الاستین) را ترمیم می کند.

نحوه عملکرد DMAE در نتیجه می تواند منجر به یک ترکیب هم افزایی از اقدامات در سطوح مختلف شود: تنش سلولهای غیر عضلانی پوستی ، انسجام و جابجایی سلولهای کراتینوسیت ، آبرسانی و کشش لایه شاخی ، تغذیه بهتر و دفاع از پوست ، آنتی اکسیداسیون و یکنواختی پوست . اثر سریع و طولانی مدت .

مزو ضد لک فیوژن XFC

F-XFC تقویت کننده پوست با بیش از 63 ماده فعال است. عملکرد اصلی XFC تقویت سلولهای بنیادی و افزایش متابولیسم سلولی است. فرمول XFC شامل تمام مواد مغذی برای سلول ها و مولکول های درگیر در چرخه کربس است. این مواد مغذی برای تولید سلولهای ATP (انرژی سلولی) ضروری است.

درمان با مزو فیوژن چقدر طول می کشد؟

بیشتر درمان ها 1 ساعت طول می کشد ، اگرچه بسته به نوع درمان مورد نیاز می تواند 1.5 ساعت طول بکشد. برخی از درمان ها قبل از درمان به طول سوزن قابل تنظیم و در نتیجه کرم بی حس کننده نیاز دارند

چند جلسه مزوتراپی با کوکتل فیوژن لازم است؟

برای استفاده کامل از نتایج Fusion Meso Therapy ما حداکثر 6 درمان را با حداقل 3 درمان توصیه می کنیم. همچنین توصیه می شود حداقل در فاصله بین 2 تا 4 هفته از زمان درمان ، اجازه دهید پوست شما جوان شود.

انتخاب مزو فیوژن

کلیه افراد می توانند از مزو فیوژن استفاده کنند و بهترین گزینه های درمانی ارزیابی می گردند. برای افرادی که به درمان های تهاجمی بیشتر در عمق سوزن نیاز دارند ، پزشک متخصص این انتخاب را انجام می دهد.

آیا بلافاصله نتایج مزوتراپی با فیوژن را مشاهده خواهم کرد؟

بعد از هفته اول یا همین حدود بهبودی در پوست خود مشاهده خواهید کرد. با این حال ، کلاژن جدید در طول 90 روز تشکیل می شود و نتایج در طی 12-12 ماه آینده همچنان بهبود می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.