استایلج Stylage 

پرکننده های پوستی استایلج Stylage یکی از سرشناس ترین و ایمن ترین فیلرهای زیبایی درمانی کمپانیViVacy کشور فرانسه می باشد که در سراسر کشور به راحتی در اختیار پزشکان و استفاده کنندگان قرار داده شده است.

متخصصان و کلینیک های زیبایی درمانی قادرند با ارتباط با کارشناسان فروش گروه بازرگانی نیک ، یکی از عاملین و نمایندگان اصلی فروش ژل استایلج ، به خریداری این محصول مبادرت ورزند. در صورتی که می خواهید یک فیلر پوستی قابل اعتماد و همچنین با کیفیت را خریداری و استفاده نمایید ، پرکننده های استایلج یک انتخاب ایده آل و رضایت بخش بدین منظور خواهد بود.

متخصصان پزشکی زیبایی قادرند برای تهیه فیلر استایلج با کارشناسان فروش کمپانی نیک ارتباط و تماس برقرار کرده و بعد از کسب راهنمایی به منظور خرید پرکننده استایلج ، سفارشات خود را ثبت و استفاده نمایند.

ارائه ژل استایلج در گروه بازرگانی نیک از سال 1397 تا به امروز به متخصصان صورت گرفته است. انواع ژل های استایلج را می توانید از کارشناسان فروش ژل استایلج ما بخواهید.

انواع ژل استایلج

فیلر زیر چشم Stylage M

به صورت اختصاصی به منظور پر کردن و صاف کردن چین و چروک ها و خطوط پوستی طراحی گردیده است.

از استایلج M لیدوکائین جهت برطرف کردن خطوط ظریف اطراف بینی ، چین و چروک های ریز پوستی ، خطوط چانه و فک جهت محو و پرسازی چروک ها استفاده می شود. رفع خطوط اندوه ، اصلاح برجستگی بینی و بالا کشیدن بینی ، برجسته سازی نرمه گوش از دیگر موارد درمانی این محصول است.

همچنین Stylage M Lidocaine به منظور بازجوانی و بازسازی حجم تحلیل رفته بافت دست ها نیز کاربرد دارد. این نوع فیلر استایلج دربردارنده ی لیدوکائین که یک نوع مواد بی حسی موضعی جهت تزریق بدون درد و ناراحتی است ، می باشد.

استایلج M در دو نوع با لیدوکائین و فاقد لیدوکائین موجود است.

بسته فیلر Stylage M دربردارنده :

ـ دو عدد سوزن یک میلی متری

ـ هیالورونیک اسید بیست میلی گرم با پیوند متقابل

ـ لیدوکائین(ماده ی بی حسی موضعی) سه درصد

مزایای Stylage M Lidocaine

*رفع چین و چروک های ظریف دور چشم

*حالت دهی و ترمیم عیوب بینی و گوش

*بازسازی حجم تحلیل رفته پشت دست ها و جوان سازی پوست دست

مدت ماندگاری Stylage M

معمولاً بسته به سن بیمار ، شدت عارضه ، نواحی تزریق ، نوع پوست ، دوز تزریقی اثرات درمانی این فیلر 12 ماه ادامه خواهد داشت.

ژل مخصوص لبStylage Special Lips Lidocain 1ml

فیلرهای تخصصی استایلج لیپس  به صورت اختصاصی جهت بهبود لب ها ، محو خطوط سطحی و ترمیم چروک های دور لب تهیه گردیده است. به منظور ترمیم شکل و سایز ناهماهنگ لب و لب فوقانی ، رفع خطوط ظریف دور لب و رطوبت رسانی به لب ها استایلج لیپس لیدوکائین یک انتخاب ایده ال و موثر است.

این محصول در دو نوع با لیدوکائین و فاقد لیدوکائین عرضه می شود.

ژل Stylage Lips دربردارنده ی:

ـ یک سوزن یک میلی لیتری

مزایای Stylage Lips

*اصلاح اندازه لب ها و برجسته سازی لب ها

*رفع چین و چروک های سطحی دور لب

*تقویت و رطوبت رسانی به لب ها

مدت ماندگاری Stylage Lips

معمولاً بسته به سن بیمار ، شدت عارضه ، ناحیه تزریق ، مقدار تزریق و نوع پوست  اثرات درمانی این فیلر 12 ماه ادامه خواهد داشت.

ژل Stylage L

این فیلر پوستی یک محصول منحصربفرد و مخصوص برای رفع چین و چروک های پوستی است. از استایلج L به منظور پرسازی و محو چین و چروک های نرمال تا شدید ، هموار کردن قسمت های چروک خورده و تحلیل رفته ، خطوط خنده ، چروک های گونه ، اصلاح برجستگی بینی و لیفت بینی ، حالت دهی به گوش ها کاربرد دارد.

استایلج L  لیدوکائین به منظور جوان سازی دست ها هم کارایی موثری دارد. این محصول دربردارنده ی لیدوکائین که از مواد بی حسی موضعی به منظور تزریق بدون درد و ناراحتی است ، می باشد.

مزایای Styhage L

*رفع چین و چروک های نرمال تا شدید پوستی

*حالت دهی و ترمیم ناحیه بینی و گوش

*ترمیم حجم تحلیل رفته پشت دست ها و جوان سازی دست

مدت ماندگاری Stylage L

معمولاً بسته به سن بیمار ، شدت عارضه ، ناحیه تزریق ، مقدار تزریق ، نوع پوست اثرات درمانی این فیلر 12 ماه ادامه خواهد داشت.

ژل Stylage S 0/8 ml

این فیلر پوستی به صورت اختصاسی به منظور پرسازی و محو چین و چروک های ظریف و ریز پوستی ساخته شده است. پرکننده ی استایلج S جهت به کارگیری در نقاط ظریف نظیر دور چشم ، میان ابرو ، نواحی دور لب و مناطقی که نخستین نشانه های پیری در آنجا پدیدار می آید یک گزینه ایده آل و مطلوب است.

مزایای Stylage S

*ترمیم چین و چروک های ظریف و ریز پوستی

*بهبود قسمت های ظریف و لطیف پوست

*اصلاح نخستین نشانه های پیری

مدت ماندگاری Stylage S

معمولاً بسته به سن بیمار ، شدت عارضه ، نواحی تزریق ، نوع پوست ، دوز تزریق اثرات درمانی این فیلر 12 ماه ادامه خواهد داشت.

ژل Stylage XL 1ml

استایلج XL یک سیستم اندازه گیری هیالورونیک اسید مورد استفاده می باشد که به صورت ویژه جهت بازسازی حجم تحلیل رفته بافت صورت ناشی از افزایش سن تهیه و عرضه شده است. با بازیابی مجدد حجم بافت صورت ، ترکیب گونه ها و فک و چانه جهت برخورداری از چهره ای زیبا ، جوان و لطیف تر ، تقارن و تناسب با دیگر قسمت های چهره به وجود می آورد. فیلر استایلج XL علاوه بر این ، قادر است به برطرف کردن پژمردگی و فرسودگی پوست صورت یاری برساند. این فیلر به صورت زیر پوستی در سطوح عمیق لایه میانی پوست تزریق می گردد.

مزایای Stylage XL

*بازسازی حجم تحلیل رفته صورت

*ایجاد هماهنگی و تقارن بین اعضای چهره

*رفع شلی و افتادگی سطحی تا متوسط صورت

مدت ماندگاری Stylage XL

معمولاً بسته به سن بیمار ، شدت عارضه ، نواحی تزریق ، نوع پوست ، دوز تزریقی اثرات درمانی این فیلر 12 ماه ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.