ژل پرفکتا perfectha (فرانسه)
قیمت (تومان)سایزکشور تولیدکنندهمدلنام محصول
1×0.8 ccفرانسهcomplementپرفکتا
زیرچشم
3×1 ccفرانسهSub skinپرفکتا
زاویه سازی، چانه و خط گونه
1×1 ccفرانسهDeepپرفکتا
خط خنده و اطراف لب

ژل پرفکتا

پرفکتا یک فیلر پوستی تهیه شده از هیالورونیک اسید خالص می باشد. ژل پرفکتا یک کنسرسیوم و لابراتور سرشناس و معتمد فرانسوی است که به منظور از بین بردن چین و چروک های پوستی ، تقویت حجم بافت و برجسته کردن اندام ها ، روشن سازی ، یکنواخت سازی پوست ، اصلاح عدم قرینگی و بازسازی عیب و ایرادات صورت طراحی و تهیه و روانه ی بازارهای تمام دنیا شده است.

فیلر پرفکتا دارای 5 محصول تولیدی مختلف می باشد که هر کدام به شکلی اختصاصی به منظور بازسازی ، احیا و رفع مشکلات بخش های جداگانه ای از قبیل گونه ها ، لب ها ، بینی و پوست صورت کاربرد و کارایی دارند. ژل های پرفکتا به راحتی قادر هستند نمود و جلوه های به وجود آمده ناشی از افزایش سن مثل خطوط و چین و چروک های اطراف چشم ، چروک های دور لب و دهان و بینی را درمان و حجم از دست رفته بافت صورت را که متاثر از پیری و یا کاهش وزن پدید می آید را برطرف و بازسازی کند. فیلر پرفکتا به علت برخورداری از پیوستگی مولکولی بالای 90 درصد ، باعث سادگی و رفع اضطراب تزریق به سطوح عمقی و تحتانی بافت های خاص صورت می شود.

انواع ژل پرفکتا

ژل پرفکتا زاویه سازی - پرفکتا ساب اسکین- Perfecha subskin

فیلر پرفکتا زاویه سازی – پرفکتا ساب اسکین- Perfecha subskin

ژل پرفکتا ساب اسکین Subskin Perfectha

ژل پرفکتا ساب اسکین 3cc بوده و مناسب برای:

تعریف مجدد خطوط صورت یا همان زاویه سازی

حجم دادن به مناطق مالاریا

بزرگ شدن چانه و گونه

ژل پرفکتا لب - پرفکتا دیپ - Perfecha deep

فیلر پرفکتا لب – پرفکتا دیپ – Perfecha deep

ژل پرفکتا دیپ Deep Perfectha

فیلر پرفکتا دیپ 1cc بوده و مناسب برای :

از بین بردن خطوط عمیق صورت

رفع فرورفتگی های پوستی

افزایش حجم لب و دور لب

روی بینی

ژل پرفکتا زیر چشم - پرفکتا کامپلیمنت - Perfecha complement

فیلر پرفکتا زیر چشم – پرفکتا کامپلیمنت – Perfecha complement

فیلر پرفکتا کامپلیمنت Complement Perfectha

فیلر پرفکتا کامپلیمنت 1cc بوده و مناسب برای :

از بین بردن خطوط سطحی صورت

رفع فرورفتگی های سطحی پوستی مانند زیر چشم

از بین بردن خطوط ظریف پیشانی

موارد استفاده ژل پرفکتا

*فیلر پرفکتا به منظور برجسته سازی لب ها و حجم دهی به گونه ها و فرم دهی به چانه و فک کارایی مطلوب و اثربخشی به دنبال دارد.

* از ژل هیالورونیک اسید پرفکتا می توان برای پر کردن و محو ساختن خطوط و چروک های نواحی دور چشم ، چروک های پیشانی ، خطوط اخم ، خطوط خنده ، نواحی بینی بهره گرفت.

* ژل های پرفکتا یکی از برترین انتخاب های زیبایی درمانی و روشی سریع برای جبران حجم از بین رفته بافت صورت های می باشد که معمولاً در بخش مرکزی صورت ، گونه ها ، لب ها و پلک ها بیشتر نمایان می شوند.

* از فیلر پرفکتا می توان به منظور از بین بردن جای جوش ، محو گودی و سیاهی اطراف چشم ، بالا بردن ابرو ، رفع افتادگی و شلی پوست صورت بهره برد.

*استفاده از ژل های پرفکتا علاوه بر جوان سازی پوست صورت به منظور جوان سازی قسمت های گردن و دست ها نیز کاربردی و رایج و موثر می باشد.

* زیباسازی ، حالت دهی و ترمیم ایرادات بینی هم جزو یکی از کاربردهای منحصربفرد ژل های هیالورونیک اسیدی پرفکتا می باشد.

* ژل های هیالورونیک اسیدی پرفکتا کارایی رضایت بخش و مفیدی در قرینه سازی و رفع ناهنجاری های میان اعضای چهره دارند.

نمایندگی ژل هیالورونیک اسید پرفکتا

نمایندگی پرفکتا در ایران یک شرکت بوده که تاییدیه های وزارت بهداشت را دریافت نموده است. اما نمایندگی فروش پرفکتا در ایران ، شرکت های متعددی می باشند. اگر قصد خرید فیلر پرفکتا را دارید و می خواهید به عنوان یک پزشک فعال در حوزه زیبایی قبل از خرید فیلر پرفکتا از خدمات مشاوره بهره منده شوید، با کارشناس فروش ژل پرفکتا در نمایندگی فروش پرفکتا تماس بگیرید.

مدت ماندگاری ژل پرفکتا

به طور معمول نتایج درمانی ژل های پرفکتا در نقاطی مانند گونه و چانه 9 الی 18 ماه و در نقاطی مثل لب ها به دلیل تکان دادن پیاپی این محل 6 ماه پایداری و طول عمر خواهد داشت. بعد از گذشت این مدت برای بازگشت اثرات دلخواه تزریق ، لازم است دوره درمان را از نو از سرگرفت.

مزایای تزریق فیلر پرفکتا

  • چون عمل تزریق ژل پرفکتا بدون مواد بیهوشی و بستری شدن در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گیرد ، از این رو سیکل بهبودی و استراحت خسته کننده و بخصوصی ندارد و فرد بعد از چند ساعت قادر خواهد بود به انجام امور روزانه خود برگردد.
  • قابلیت درمانی طبیعی و آنی پرفکتا ، پایداری قابل قبول ، نشان اطمینان و سلامت و کیفیت فوق العاده بالا از برتری های دیگر پرکننده های هیالورونیک اسیدی پرفکتا می باشد.
  • پایداری و اثرات درمانی پر کننده های هیالورونیک اسیدی غیر دائمی است و اگر بیمار به هر دلیلی از عملکرد و پیامدهای تزریق ، رضایت مندی نداشته باشد می توان پس از سپری شدن مدت زمان اثرات آن وضعیت و شکل نخست خود را مجدد به دست آورید.
  • فرمولاسیون منحصربفرد پرفکتا سبب شده تا احتیاج به میزان داروی تزریقی اندک تری در مقایسه با سایر پرکننده های پوستی داشته باشد.
  • بروز علائم جدی و واکنش های منفی در تزریق ژل های هیالورونیک اسیدی مثل حرکت ژل به نواحی دیگر ، برآمدگی و سفت شدن ژل ، عفونت بسیار ناچیز است.
  • فیلرهای ساب اسکین پرفکتا به منظور استفاده بیشتر متقاضیان و حتی اشخاصی که به دیگر برندهای و داروهای تزریقی پوست آلرژی دارند ، سازگاری کامل دارد و بدون نگرانی قابل استفاده است.

عوارض جانبی ژل پرفکتا

این محصول زیبایی درمانی از درجه سلامت و اطمینان بالایی برخوردار است و تاکنون عارضه جانبی حاد و منفی از آن گزارش نشده است. با این وجود ، مشابه تمام داروهای تزریقی احتمال دارد در افراد موجب ظهور کبودی ، قرمزی ، تورم ناچیزی شود که از واکنش های طبیعی پوست بوده و پس از گذشت اغلب 72 ساعت رفع می شود و نیازی به درمان خاصی ندارد.

قیمت ژل پرفکتا

قیمت ژل پرفکتا با توجه به اینکه از کشور فرانسه وارد می شود، تابع قیمت دلار می باشد. ضمن اینکه قیمت پرفکتا دیپ که برای لب است با قیمت ژل پرفکتا کامپلیمنت که برای نواحی زیر چشم استفاده می شود و همچنین قیمت فیلر پرفکتا ساب اسکین که برای زاویه سازی است متفاوت می باشد. گران ترین فیلر پرفکتا ، مدل ساب اسکین است که برای زاویه سازی استفاده می شود. البته باید در نظر داشت که حجم هر بسته پرفکتا ساب اسکین ، 3cc می باشد در حالیکه ژل هیالورونیک اسید پرفکتا دیپ و پرفکتا کامپلیمنت 1cc هستند.

کشور سازنده پرفکتا

فیلر پرفکتا و ژوویدرم هر دو ساخت کشور فرانسه بوده و جایگاه مناسبی در میان ژل های هیالورونیک اسید دارند.

منبع :

https://perfectha.com/perfectha-fillers/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.