اتوپست درما اف Skin scrubber

در صورتی که قصد تهیه و خریداری دستگاه اتوی صورت درما اف Derma F و یا دستگاه اولتراسونیک پوست UltraSonic Skin Scrubber را دارید ، این محصولات به طور معتبر و اصل و باکیفیت در شرکت نیکمد به خریداران ارائه می شود.

مزیت های کاربردی اتوی صورت درما اف و به علاوه موارد ممنوعیت استفاده و ماندگاری اثرات به دست آمده از دستگاه اولتراسونیک یا اتوی صورت درما اف عرضه شده است.

در هنگام به کارگیری دستگاه اولتراسونیک یا اتوی صورت ، از قابلیت انواج صوتی با وقدار بالانس زیاد به منظور رسوخ و اثربخشی بر روی قشر عمقی زیرین پوست جهت بالا بردن عملکرد سوخت و ساز سلولی ، تقلیل میزان چین و چروک های پوستی ، تقویت جریان خون ، افزایش پاکسازی لنف ها ، افزایش سفتی و قوام عضلات صورت ، بهبود افتادگی و سستی پوست ، بالا بردن میزان کارکرد داروهای درمانی ، زیبایی و مراقبتی پوست بهره گرفته خواهد شد.

دستگاه اتوی پوست درما اف یا اولتراسونیک به منظور به کارگیری در اکثر نقاط بدن مثل صورت ، گردن ، بازو ، ران ، شکم و پهلو مورد استفاده قرار می گیرد.

پرتوهای فراصوتی که از طریق دستگاه اتوی صورت درما اف پدید و پخش می گردد از گستره ی شنوایی انسان فراتر بوده و در کمتر از ثانیه به انتهای عصب منتقل و به قشر زیرین پوست قسمت های مورد نظر نفوذ خواهد  کرد. با این برتری که هیچ عارضه و مشکلات جانبی به همراه نداشته و باعث به وجود آوردن سوزش ، ناخوشی ، ضایعات ، درد در مراجعین نمی گردد.

دستگاه اتوی صورت درما اف یا اولتراسونیک از کارایی و کاربردهای مختلفی برخوردارند. منتها عموماً هر قدر تعداد ارتعاشات پرتوهای دستگاه اولتراسونیک کمتر باشد ، پرتوها قادر هستند که  به اعماق عمقی تر سطح تحتانی پوست رسوخ نمایند. از این جهت ، بسامد یک مگا هرتز به منظور برطرف کردن مشکلات کلیه ی بدن که بافت ها و عضلات ستبر و پرحجمی دارند مناسب است. بسامد سه مگا هرتز به منظور برطرف کردن مشکلات و عارضه های عضلات و بافت صورت که حساس و ظریف تر هستند کاربرد دارد. بسامد پنج مگا هرتز نیز به منظور برطرف کردن عارضه های بخش های حساس نظیر نقاط زیر چشم و دور لب ایده آل است.

به منظور سرعت بخشی و اثربخشی و نفوذ خوب تر و راحت تر پرتوهای صوتی دستگاه اتوی صورت دما اف لازم است که پیش از استفاده از دستگاه از ژل های رسانا بدین منظور به کار گرفته شود. بدین جهت اکثر پزشکان زیبایی ار ژل های باکیفیت ، مرغوب و قابل اعتماد دربرگیرنده ی Jellen Peptide Power مصرف نمایید.

مزایای استفاده از اتوی صورت درما اف یا دستگاه اولتراسونیک

*از کاربرد اتوی پوست ، کم کردن میزان چین و چروک های پوستی

*بهبود منفذهای باز پوستی

*ترمیم و احیای بافت و رنگ پوست

*حذف جای آکنه و لک های پوستی

*از فواید اتوی صورت ، کم کردن میزان چروک ها ، افتادگی و تیرگی زیر چشم ، *سفت کردن و سفیدسازی پوست

*از بین بردن سلول های مرده و پاک سازی پوست

*از دیگر کاربردهای اتوی صورت ، تقلیل چربی های زائد و لاغری موضعی

*بالا بردن میزان پاکسازی لنف ها

*در نهایت آخرین مزیت اتوی صورت درما اف ، کمک به تاثیر بهتر و بیشتر محلول ها و کوکتل های درمانی ، زیبایی و مراقبتی

نتایج و ماندگاری استفاده از دستگاه اتوی پوست دما اف یا اولتراسونیک

این روند درمانی یک راهکار بدون جراحی ، راحت و مطمئن و بدون درد و خونریزی و ناراحتی در قیاس یا شیوه های درمانی لایه برداری شیمیایی ، لایه برداری با لیزر و عمل جراحی به منظور بازجوانی و زیباسازی و لیفت پوست محسوب می گردد.

اثربخشی و نتیجه ی نهایی به کارگیری این دستگاه بسته به تیپ پوستی ، شدت عارضه و موقعیت مراجع برای هر یک متغیر خواهد بود. این متد درمانی یک روند گام به گام افزایشی بوده که اثربخشی آن سریعاً قابل رویت نخواهد بود. با این که بهره گیری از دستگاه اتوی صورت درما اف اثربخشی جوان سازی و لیفت زودگذری دارد ، منتها به کارگیری آن به طور ادامه دار و منظم نتیجه ی پایدار و دراز مدتی را به دنبال خواهد داشت.

انواع اتود صورت درما اف برای فروش :

درما اف ساده یا یک حالته

درما اف دیجیتالی

درما اف 6 سرعته

موارد منع استفاده از دستگاه اتوی صورت درما اف

ـ به کارگیری این دستگاه بر روی زخم و نقاط عفونی فعال ممنوع است.

ـ از به کارگیری این دستگاه در مراجعین دچار بیماری های قلبی ، وجود ضربان ساز قلبی در بدن ، زنان در دوران حاملگی و شیردهی ، وجود سایر مشکلات پوستی شدید اجتناب نمایید.

ـ به کارگیری این دستگاه در بخش های داخلی بدن و نواحی داخلی دهان ، بینی و بخش دکلته و سینه قدغن و ممنوع است.