رضایت بیمار و اعتماد پزشک بسیار حیاتی است. بیماران انتظار دارند نتایج طبیعی تر ، ماندگارتر و زیبایی بیشتری داشته باشند در حالی که پزشکان به دنبال آخرین نوآوری های درمانی برای برآوردن نیازهای رو به رشد بیمار خود هستند. در نتیجه ایمنی محصول ، آموزش پزشك و نوآوری در محصول برای اطمینان از دریافت نتایج مورد نظر از بیماران بسیار مهم است.

از زمان تأسیس گروه بازرگانی نیک در سال ۱۳۹۶ ، تمرکز این شرکت بر روی توسعه درمانهایی بوده است که ابزارهای مناسب برای تأمین بهتر نیازهای بیماران را در اختیار متخصصین مراقبتهای بهداشتی قرار می دهد. از پایه در پوست ، گروه بازرگانی نیک ، نمونه کارهای درمانی ایجاد کرد که محلول هایی برای بیماری های پوستی مانند: آکنه ، زخم ، سوختگی شدید ، درماتیت و هایپرپیگمنتیشن. این تجربه باعث شد برند نیک به عنوان یک متخصص پوست در زمینه پوست شناخته شود.

بر این اساس، گروه بازرگانی نیک با نمونه کارهای کاملاً متفاوت و نوآورانه مبتنی بر بهبود کیفیت پوست ، فرم صورت و حجم دهی از طریق تحریک کلاژن و لیفتینگ غیر جراحی ، به صنعت زیبایی معرفی نموده است.

گروه بازرگانی نیک ؛ نوآور در ارائه درمان های زیبایی و غیرجراحی موثر و بی خطر به پزشکان بوده تا بتوانند در یک زمان کوتاه برای بیماران خود به نتایج مطلوب برسند.

تاییدیه های ما :


ثبت در شده سامانه "ساماندهی" به شماره 1-1-823675-65-02
ثبت شده در سامانه شرکت های اداره کل تجهیزات پزشکی 
ثبت شده در سامانه شرکت های سازمان غذا و دارو
ثبت شده در سامانه سازمان توسعه و تجارت
دریافت ایزو 9001 ، 14001 و OHSAS 1800 از موسسه DEF استرالیا
عضو انجمن شرکت های حامی محیط زیست