بوتاکس - فروش بوتاکس دیسپورت - بوتاکس dysport

بوتاکس – فروش بوتاکس دیسپورت – بوتاکس dysport

اگر بدنبال نماینده فروش بوتاکس دیسپورت جهت خرید دیسپورت هستید و می خواهید از نمایندگی فروش دیسپورت ایران ، بوتاکس تهیه نمایید، با ما تماس بگیرید.

DYSPORT چیست؟

دیسپورت محصولی است که طبیعی به نظر می رسد. سریع عمل می کند و ماندگاری طولانی دارد

اجازه ندهید که خطوط اخم بین ابروها شما را پیر کنند. برای بزرگسالانی که می خواهند ظاهری طبیعی داشته باشند ، Dysport یک تزریق با ظاهر طبیعی ، سریع عمل و با ماندگاری است که ثابت می کند خطوط اخم متوسط تا شدید بین ابروها را صاف می کند. تاثیر دیسپورت بدون تغییر شکل و حرکت بقیه صورت است.

بوتاکس Dysport در 69 کشور تایید شده است 5 و 25 سال تجربه بالینی در سراسر جهان دارد.  بدانید که چرا 97٪ از خانم هایی که Dysport تزریق کرده اند ، می گویند این کار را دوباره تکرار می کنند.

دیسپورت چگونه عمل می کند؟

یک تزریق در پنج نقطه

دیسپورت با کاهش فعالیت عضلانی موقتاً خطوط اخم متوسط تا شدید بین ابرو را درمان می کند.

چین و چروک در اثر حرکات مکرر و انقباضات عضلانی ایجاد می شود . با یک تزریق به هر 5 نقطه بین و بالای ابرو به طور موقت از انقباضات عضلانی که باعث ایجاد خطوط اخم می شوند جلوگیری می شود.

به عبارت دیگر؛ نتایجی با ظاهر طبیعی که مانند شما به نظر می رسند و احساس می شوند.

چه کسی باید از Dysport استفاده کند؟

اگر کمتر از 65 سال دارید و برای بهبود موقت ظاهر چین و چروک بین ابروها به دنبال درمان هستید ، از متخصص خود بپرسید آیا Dysport مناسب شما است یا خیر. اما قبل از شروع ، در زیر بخوانید تا به شما کمک کند تا مطمئن ترین و آگاهانه ترین تصمیم را بگیرید.

دیسپورت برای چه کسانی مضر است

افرادی که به Dysport یا هر یک از مواد موجود در Dysport حساسیت دارند. برای مشاهده لیست مواد تشکیل دهنده Dysport ، به انتهای راهنمای دارویی Dysport مراجعه کنید

دیسپورت برای افرادی که به پروتئین شیر گاو حساسیت دارند مضر است

دیسپورت برای افرادی که واکنش آلرژیک به سایر محصولات سم بوتولینوم مانند (ریمابوتولینومتوکسین B) ، (onabotulinumtoxinA) یا (incobotulinumtoxinA) دارند مضر است.

افرادی که در محل تزریق  عفونت پوستی دارند نباید دیسپورت تزریق کنند.

افرادی که تغییرات جراحی در صورت داشته اید

شما در ناحیه درمان عضلات بسیار ضعیفی دارید

چهره شما از یک طرف به آن طرف بسیار متفاوت به نظر می رسد

محل تزریق ملتهب است

پلک شما افتاده یا چین خوردگی پلک شما افتاده است

شما دچار زخم های عمیق صورت هستید

شما پوستی ضخیم و چرب دارید

چین و چروک های شما با از هم جدا شدن صاف نمی شوند

تنها راه برای اطمینان از اینکه آیا Dysport برای شما مناسب است ، صحبت با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود است. یکی ندارید؟ در نزدیکی خود متخصصی را پیدا کنید که Dysport را مدیریت کند.

اطلاعات ایمنی مهم دیسپورت

مهمترین اطلاعاتی که باید در مورد Dysport بدانید چیست؟ گسترش اثرات سم: در برخی موارد ، اثرات Dysport و تمام محصولات سم بوتولینوم ممکن است مناطقی از بدن را که از محل تزریق دور هستند ، تحت تأثیر قرار دهد.

علائم ممکن است ساعتها تا هفته ها بعد از تزریق اتفاق بیفتد و ممکن است شامل مشکلات بلع و تنفس ، از دست دادن قدرت و ضعف عضلانی در سراسر بدن ، دوبینی ، تاری دید و افتادگی پلک ، گرفتگی صدا یا تغییر یا از دست دادن صدا ، مشکل در گفتن واضح کلمات ، یا از دست دادن کنترل مثانه. مشکلات بلع و تنفس می تواند زندگی را تهدید کند و گزارش هایی از مرگ گزارش شده است. اگر این مشکلات قبل از تزریق از قبل وجود داشته باشد ، در معرض بالاترین خطر قرار دارید.

تأثیرات دیسپورت می تواند رانندگی با ماشین ، کار با ماشین آلات یا سایر فعالیت های خطرناک را برای شما نا امن کند.

اطلاعات مهم دیسپورت

سم بوتولینوم موجود در دیسپورت می تواند به سایر مناطق بدن فراتر از محل تزریق گسترش یابد. این امر باعث عوارض جانبی جدی تهدید کننده زندگی در برخی از افرادی که Dysport دریافت می کنند ، حتی برای اهداف آرایشی است.

اگر به سم بوتولینوم یا شیر گاو حساسیت دارید یا در ناحیه تزریق دارو دچار عفونت ، تورم یا ضعف عضلانی هستید ، نباید دیسپورت دریافت کنید.

در صورت داشتن صدای گرفتگی صدا ، افتادگی پلک ، مشکلات بینایی ، ضعف عضلانی شدید ، از دست دادن کنترل مثانه ، یا مشکل تنفس ، صحبت و بلعیدن ، بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید.

برخی از این اثرات می توانند تا چند هفته پس از تزریق دیسپورت رخ دهند. این تزریق را باید فقط یک متخصص پزشکی آموزش دیده حتی اگر برای اهداف زیبایی استفاده شود ، انجام دهد.

بوتاکس مارک دیگری از تزریق سم بوتولینوم است. به طور همزمان از بیش از یک متخصص پزشکی به دنبال تزریق سم بوتولینوم نباشید. اگر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی را تغییر می دهید ، حتماً به ارائه دهنده جدید خود بگویید چه مدت از آخرین تزریق سم بوتولینوم می گذرد.

اقدامات قبل از تزریق دیسپورت

قبل از تزریق دیسپورت ، اگر مبتلا به ALS (بیماری لو گریگ) ، میاستنی گراویس ، سندرم لمبرت-ایتون ، اختلال تنفسی ، مشکل در بلع ، ضعف عضلات صورت ، تغییر ظاهر صورت ، تشنج ، مشکلات خونریزی هستید ، به پزشک خود اطلاع دهید. بیماری های قلبی ، دیابت ، اگر شما جراحی کرده اید یا خواهید انجام داد ، یا اینکه قبلاً تزریق سم بوتولینوم دیگر مانند دیسپورت و مصپورت انجام داده اید.

مدت زمان ماندگاری بوتاکس دیسپورت

اثرات بوتاکس دیسپورت موقتی است. علائم شما ممکن است ظرف 3 ماه پس از تزریق کاملاً برگردد. پس از تزریق های مکرر ، ممکن است زمان کمتری طول بکشد تا علائم شما بازگشت کند ، به خصوص اگر بدن شما آنتی بادی هایی را برای سم بوتولینوم ایجاد کند. مدت زمان ماندگاری دیسپورت 3 ماه می باشد.

مراقبت های بعد از تزریق دیسپورت

Dysport ممکن است بینایی یا درک عمق شما را مختل کند. تا زمانی که مطمئن شوید دیسپورت چگونه روی شما تأثیر می گذارد از رانندگی یا فعالیت های خطرناک خودداری کنید. پس از تزریق از بازگشت سریع فعالیتهای بدنی عادی خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید