بهترین مزوژل - بهترین آبرسان - پروفایلو - profhilo

پروفایلو –  بهترین آبرسان

 فروش پروفایلو  ۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸

مزوژل پروفایلو Profhilo

پروفایلو راه حل و شیوه درمانی اختصاصی به منظور برطرف کردن عیوب و ایرادات پوستی ، بازسازی ، تجدید و تقویت پوست و سلامت آن است.

Profhilo اولین محصول مبتنی بر اسید هیالورونیک تزریقی تثبیت شده BDDE – HA برای درمان سستی پوست است. با یکی از بالاترین غلظت های HA در بازار (64 میلی گرم در میلی لیتر) این ماده نه تنها باعث تقویت و آبرسانی به پوست می شود ، بلکه باعث پیر شدن و افتادگی بافت می شود. Profhilo به عنوان یک درمان به تنهایی یا در ترکیب با سایر درمان های زیبایی که در حال حاضر ارائه می شود ، نتایج خوبی را ارائه می دهد.

پروفایلو از ترکیبات هیالورونیک اسیدی استخراج شده و با تحریک و ایجاد الاستین و کلاژن جدید به شکل قابل ملاحظه ای خطوط و چروک های معمولی و ظاهری پوست را محو و به طور حیرت آوری آب و رطوبت و قوام پوست را تقویت و بابت کاهش شلی و افتادگی پوست صورت یک گزینه معجزه آساست. افزون بر این ، با عالی ترین روشن باعث حالت دهی و فرم دهی به نقاط مخصوص صورت و بازجوانی و سفت سازی پوست می شود.

ژل پروفایلو برای نواحی صورت ، نواحی دکلته ، گردن ، بازوها ، ران ها و دست ها قابل استفاده است.

نحوه عملکرد مزو ژل پروفایلو

ژل پروفایلو پیشتر از آنکه به عنوان یک فیلر وارد عمل شود ، با ویژگی منحصربفرد خود وظیفه ی تنظیم رطوبت و آبرسانی پوست را بهترین صورت ممکن انجام می دهد. گذشته از این ، به دلیل افزایش رطوبت رسانی ، تازگی و روشن سازی پوست می تواند یک اولویت فوق العاده موثر به منظور بهبود و بازسازی پوست های چین و چروک دار ، تیره ، پژمرده و خشک باشد.

علاوه بر این ها ، این محصول با داشتن هیالورونیک اسید طبیعی به افزایش ساخت کلاژن و الاستین جدید در موضع تحت درمان یاری می رساند تا خطوط و چروک های پوستی را به میزان قابل توجهی کاهش و محو سازد.

پروفایلو در دو نوبت با فاصله ی یک ماه به لایه های تحتانی پوست تزریق می شود. این محصول به شکل همگن و یکدست در زیر پوست انتشار می یابد و به سرعت به تقویت آبرسانی ، سفتی ، استحکام پوست و به همراه آن چین و چروک های معمول و ظاهری پوست را اصلاح و محو می کند. این کارایی سرانجام باعث ترمیم ، تجدید و بهبود پوست موضع تحت درمان می شود.

ذکر این نکته لازم است که باید بدانید ژل پروفایلو به منظور برجسته سازی لب ها و حجم دهی به گونه ها و فرم دهی به چانه کاربردی ندارد و بدین منظور فیلرها و ژل های بسیاری وجود دارند که پاسخگوی نیازها و انتظارات شما باشند.

نتایج قابل انتظار درمان با ژل پروفایلو

بعد از پایان طول درمان که دست کم 2 نوبت با فاصله ی یک ماه خواهد بود ، تنظیم رطوبت و آبرسانی قابل ملاحظه و شگرفی در پوست دیده می شود. این رطوبت و آبرسانی پوست را درخشان ، نرم و خوشایند و به دنبال آن خطوط و شیارهای ریز ظاهری پوست را صاف و محو می سازد. به طوری که در افرادی که پوست چروکیده ، کدر و پژمرده ای دارند نیز اصلاح و تجدید مجدد بافت پوست کاملاً محسوس و قابل مشاهده خواهد بود.

برخی از افراد نتایج نخستین دوره ی درمان را در هفته اول انجام تزریق خواهند دید اما برجسته ترین تاثیرات درمانی پروفایلو یک ماه پس از دومین نوبت نزریق قابل دیدن است.

مزایای مزو ژل پروفایلو

*پروفایلو با بازسازی و تجدید شگفت انگیز سلول های پوستی ، به کامل کردن پیشرفت دوره های درمانی زیبایی یاری شایانی می رساند.

* پروفایلو با داشتن قوام و چگالی زیاد هیالورونیک اسید به گونه ای همگن و یکدست در بافت انتشار می یابد و در عرض یک ماه پس از تزریق به تحریک و ایجاد کلاژن و الاستین جدید منتهی خواهد شد.

*پروفایلو با داشتن ترکیبات منحصربفرد و قابلیت پخش یکدست موجب سفتی و تورم و برجشتگی زیر پوستی در موضع تحت درمان نخواهد شد.

*پروفایلو به علت اثرات فوری و خاصیت غلظت بالا صرفاً به 5 قسمت تزریق در هر دو ناحیه صورت نیازمند است تا استفاده کنندگان نسبت به سایر ژل ها و فیلرها ، نتیجه ی سریع و فرایند درمانی بدون درد و ناراحتی را سپری کنند.

*پروفایلو با داشتن میزان سازگاری زیستی بالا با بدن ، احتمال بروز پاسخ های منفی و عارضه های جانبی را به کمترین میزان حد خود کاهش می دهد.

تکنولوژی NAHYCO در پروفایلو

پروفایلو یک پرکننده پوست یا تجدید کننده حیوانی نیست. دسته جدید تزریقی و با مدل سازی زیستی را ساخته شده است. پیوند عرضی حرارتی باعث تغییر شخصیت و رفتار HA می شود و منجر به تشکیل تجمعهای ترکیبی هماهنگ می شود که بافت ها را تعدیل می نماید. این همچنین توضیح رفتار متفاوت بیولوژیکی فقط با توجه به هیالورونیک اسید با مولکول درشت H-HA و هیالورونیک اسید با مولکول ریز L-HA است.

یکی از مزایای اصلی پروفایلو ، طول عمر آن است. ثابت شده است که تجمع ترکیبی با هضم طبیعی هیالورونیداز (BTH) در مقایسه با H-HA ، به طور گسترده ای در محصولات احیا بیولوژیک یا L-HA به تنهایی در نتیجه انتشار طولانی مدت و عملکرد دو عنصر HA ، بسیار پایدار هستند. این عمل دوگانه برای بازسازی سستی پوست ایده آل می باشد.

مدت ماندگاری نتایج مزوژل پروفایلو

ژل پروفایلو به مدت 6 الی 7 ماه پایداری و دوام خود را حفظ خواهد کرد و پس از گذشت این زمان ، می توان درمان را مجدداً تکرار کرد.

عوارض جانبی مزوژل پروفایلو

از رایج ترین واکنش های پوستی به پروفایلو می توان به کبودی ، درد ، تورم ، حساسیت به لمس اشاره کرد که در اغلب موارد نیازی به نگرانی و درمان خاصی نیست و ظرف چند ساعت تا چند روز به تدریج این علائم ناپدید می شوند.

پروفایلو ساخت کدام کشور است؟

مزوژل پروفایلو ساخت کشور ایتالیا می باشد. پروفایلو در شرکت IBSA در کشور ایتالیا تولید و به اغلب کشورهای دنیا صادر می شود. البته کمپانی IBSA یک کمپانی سوئیسی بوده و در نتیجه برخی این ژل را بنام کشور سوئیس می شناسند. این شرکت در بیش از 12 کشور دارای شعب ساخت دارو می باشد.

شرکت واردکننده پروفایلو به ایران

شرکت واردکننده ژل پروفایلو به ایران نماینده IBSA که شرکت تجارت مهر می باشد. همچنین یکی از شرکت های اصلی فروش ژل پروفایلو در ایران ، گروه بازرگانی نیک می باشد.

قیمت ژل پروفایلو

قیمت ژل پروفایلو با توجه به اینکه از کشور ایتالیا وارد می شود، تابع قیمت دلار در کشور می باشد. هر بسته ژل پروفایلو حاوی 2cc بوده که بصورت 2 آمپول پریفیلد (آماده تزریق) پک شده است. هزینه دستمزد پزشکان با قیمت ژل پروفایلو متفاوت است. زیرا مبلغ ژل پروفایلو در زمان های مختلف ثابت است اما دستمزد پزشکان جهت تزریق آن از 300.000 تومان تا 1.000.000 تومان متفاوت می باشد.


منبع :

ژل پروفایلو

 

فیلم آموزش تزریق پروفایلو