کوکتل مزوتراپی هیالورونیک 3.5% مزولایک HA 3.5% Mesolike

کوکتل مزوتراپی هیالورونیک 3.5% مزولایک HA 3.5% Mesolike

کوکتل مزوتراپی هیالورونیداز مزولایک Hyaluronidase Mesolike

کوکتل مزوتراپی هیالورونیداز مزولایک Hyaluronidase Mesolike

کوکتل مزوتراپی مو مزولایک Hair Lady Mesolike

کوکتل مزوتراپی مو مزولایک Hair Lady Mesolike

کوکتل مزوتراپی لاغری مزولایک Lipolytic Mesolike

کوکتل مزوتراپی لاغری مزولایک Lipolytic Mesolike

نمایندگی محصولات مزولایک

اگر برای خرید کوکتل مزولایک بدنبال نمایندگی محصولات مزولایک اسپانیا در ایران هستید ، می توانید با کارشناسان فروش مزولایک در گروه بازرگانی نیک تماس بگیرید. وارد کننده مزولایک اسپانیا در ایران یک شرکت می باشد و نمایندگی فروش مزولایک ایران چندین شرکت می باشند. برای دریافت قیمت ها و نحوه سفارش دهی می توانید با کارشناس فروش مزولایک در گروه نیک تماس بگیرید.

کارشناس فروش مزولایک ۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸

معرفی محصولات مزولایک

مزولایک Mesolike Tope Age

مزولایک Tape Age یک محصول ایده آل جهت بهبود پوست های خسته ، خشک و بدون طراوات به ویژه به عنوان یک آبرسان و بازسازی کننده است که جهت کاهش و رفع چین و چروک های پوست ، قوام و استحکام پوست های نازک ، شل و ضعیف طراحی گریده است.

این محصول دربرگیرنده ی هیالورونیک اسید فراوانی است که یک فاکتور مهم و اصلی در ویسکوز بودن ، کسشان بودن و انعطاف پذیر بودن پوست می باشد. به علاوه حاوی ویتامین های E ، C و B می باشد که دارای اثر آنتی اکسیدانی ، مهار کردن رادیکال های آزاد ، متعادل کننده بیولوژیکی و افزایش دهنده سنتز کلاژن می باشند.

اسیدهای آمینه موجود در این کوکتل فاکتورهای اصلی پروتئین های سنتز شده به وسیله فیبروبلاست ها می باشند. مواد معدنی به کار رفته در این محصول در کارایی فعالیت سلول ها و واکنش های آنزیمی نقش مهمی دارند و در نهایت آنزیم های موجود ترمیم و بازسازی بافت های پوست را سرعت می بخشند.

کوکتل مزولایک ضدچین و چروک Solution Mesolike Botolax

این محصول یک راهکار درمانی ایده آل جهت رفع چین و چروک های شدید متاثر از جمع شدگی ماهیچه های صورت و حرکت فعال آنها (خنده ، اخم ، بعض و …) می باشد که به راحتی با ایجاد نتایج طبیعی این خطوط مقاوم را کاهش ، هموار و پر می سازد.

کوکتل مزولایک روشن کردن آنتی بادی BRIGHTENING ANTI ACNE COCKTAIL

این محصول یک آنتی اکسیدان قدرتمند و موثر جهت خنثی سازی رادیکال های آزاد ، محافظت از پوست ، کنترل سلول های پیری با تولید سلول های تازه پوستی است و از ایجاد چین و چروک های پوستی پیشگیری می نماید. این کوکتل یک راه حل حرفه ای جهت رفع لک های ناشی از آکنه ، لک های ناشی از نورخورشید و لک های ناشی از پیری است.

کوکتل مزوتراپی روشن کننده مزولایک اسپانیا

کوکتل مزوتراپی روشن کننده مزولایک اسپانیا

مزولایک EYE COCKTAIL

EYE COCKTAIL با دارا بودن ماده ی هیالورونیک اسیدی میزان چربی پوست را مهار ، حالت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد. تیرگی و پف اطراف چشم را کاهش و ناپدید می سازد و به بهبود خطوط ظریف اطراف چشم کمک می کند.

کوکتل مزولایک لیفت MOSOLIKE LIFT

 مزولایک لیفت با بازسازی بافت پوست ، لیفت و جوان سازی چهره با علائم پیری مبارزه می کند. این محصول به سبب دارا بودن هیالورونیک اسید در ترکیبات خود که یک ماده خالص و طبیعی و یک فرآورده بیوفناوری با نتایج شگفت انگیز نسبت به هیالورونان های عادی می باشد که جهت بازیابی قوام ، تازگی و شادابی پوست های خسته ، خشن و پیر تولید شده است. این مزولایک با آبرسانی سریع و پیشرفته به کاهش چین و چروک های پوست ، رفع شلی و افتادگی پوست و بهبود پوست های نازک ، خشک و کم آب منتهی خواهد شد.

مزولایک لاغری MESOLIKE SLIMMING

 این محصول یک درمان موثر جهت رفع سلولیت و مقابله با ذخایر چربی موضعی بدن می باشد. این کوکتل تجزیه و تخلیه راحت و طبیعی چربی های اضافی نواحی تحت درمان را تسریع می دهد ، گردش خون را بهبود می بخشد و به بهبود ظاهر پوست کمک می کند.

مزولایک میکرونیدلینگ Star Booster

 این محصول یک ماده مرطوب کننده ، تقویت کننده و بازسازی کننده قوی و موثر است. این مزولایک از هیالورونیک اسید ، انواع ویتامین ها ، اسیدهای آمینه ، مواد معدنی و کوآنزیم ها تشکیل شده است.

هیالورونیک اسید با جذب چندین برابر آب ، عملکردی مشابه اسفنج و بالشتک از خود نشان می دهد و حجیم و بزرگ شده و رطوبت و آبرسانی پوست را تامین می سازد ، تکثیر سلولی را بهبود می بخشد ، با خاصیت چسبندگی و غلظت بالا و با تنظیم پروسه ی کراتینیزاسیون به احیا و تقویت پوست کمک می کند.

ویتامین های موجود در این محصول قابلیت ارتجاعی و قوام پوست را بهبود می بخشند. به علاوه با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی به خنثی کردن رادیکال های آزاد کمک می کنند. اسیدهای آمینه و آنزیم ها به سنتز پروتئین ، تسریع بهبود ساختار بافت پوست یاری می رسانند.

این کوکتل تیرگی اطراف چشم ، چروک های ظریف دور چشم ، چین و چروک های ظریف تا شدید پوست و خشکی و نازکی پوست را رفع می کند و سبب شفافیت ، روشنی و شادابی پوست می شود.

مزولایک روشن کننده و شفاف کننده  SHINE WHITENING COCKTAIL

این محصول جهت برطرف کردن هایپرپیگمانتاسیون ، لکه های پیری ؛ کک و مک ، لکه های ناشی از آکنه و نور آفتاب طراحی شده است. جای زخم و جوش را ترمیم ، تولید ملانین را کاهش و از صدمه اکسیداتیو پوست پیشگیری و با داشتن 5 ترکیب فعال شفافیت ، روشنی و زیبایی را به پوست باز می گرداند. این کوکتل دارای آنتی اکسیدان قوی نظیر ویتامین C و گلوتاتیون می باشد که از خواص روشن کنندگی قوی برخوردار می باشند.

مزولایک مولتی ویتامینMESOLIKE MULTI VITAMINS COCKTAILS

این کوکتل یک پکیج قوی و موثر از انواع ویتامین هاست که انعطاف پذیری و تراکم پوست را بهبود می بخشند ، کمبود و نواقص غذایی پوست را برطرف می کنند ، روال و عملکرد سلول های پوستی را تقویت و با جلوه پوست پژمرده و خسته مقابله می کنند.

مزولایک ترمیم مو و ضد ریزش مو  Hair +

این کوکتل با فرمولاسیون پیشرفته و قدرتمند خود محرک رویش مجدد موها می باشد و راه حل درمانی مناسبی جهت مبارزه با ریزش مو با کنترل آنزیم ردوکتاز و تولید هیدروتستوسترون یک محصول بهینه جهت درمان و جلوگیری از آلوپسی آندروژینک می باشد که هیچ نوع عارضه جانبی هورمونی به دنبال نخواهد داشت.

مزو لایک ترمیم مو آقایان Hairman Mesolike Cocktail

این کوکتل شامل فینستراید بوده و تاثیر مستقیم برای افرادی دارد که مشکل ریزش موی آندروژنیک دارند. مواد تشکیل دهنده مزولایک هیرمن فینستراید، اسید پنتئونیک ، بیوتین ، دکسپنتانول، پایریدوکسی می باشد.

ترکیباتی که در هیرمن FINASTRIDE استفاده می شود ، محرک رشد مو و محصول پیشنهادی برای مقابله با مشکل ریزش مو با کاهش تولید دی هیدروتستوسترون با مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز است. حاوی FINASTERIDE یک مهارکننده 5-آلفا ردوکتاز ، باعث کاهش غلظت دی هیدروتستوسترون در پلاسما و بافت می شود.

مزولایک آقایان - کوکتل مو آقایان

مزولایک آقایان – کوکتل مو آقایان

مزو لایک ترمیم مو خانم ها Hairlady Mesolike Cocktail

مزولاکی هیرلیدی : حاوی تمام مهارکننده های طبیعی 5 آلفا ردوکتاز است ، هیچ عارضه جانبی هورمونی وجود ندارد. این کوکتل شامل اسید ازلیک ، زینک، بیوتین، دکسپنتانول ، پایریدوکسین ، اسید پنتئونیک می شود.

مزو مو اسپانیا - مزو hair lady - مزولایک

مزو مو اسپانیا – مزو hair lady – مزولایک


سایر محصولات مزوتراپی

مزو توسکانی             مزو بایواسکین               مزو درماهیل                 مزو رویتاکر