بوتاکس - بوتاکس مصپورت - masport botox

بوتاکس – بوتاکس مصپورت – masport botox

معرفی بوتاکس مصپورت

محصولات و داروهای زیبایی درمانی اغلب از طریق کنسرسیوم و لابراتورهای متنوعی طراحی و تهیه می شوند که بوتاکس هم از این قاعده مستثنا نبوده و در مدل ها و نام های تجاری گوناگونی تهیه و روانه ی بازار شده است که این مدل ها و مارک ها هر مورد از منظر روش تزریق ، قیمت ژل ، مرغوبیت ، حجم ، محل تزریق از هم متمایز می باشند.

کل محصولات بوتاکس از سم بوتولینیوم نوع A مشتق شده و به بافت انقباضی تولید حرکت فعال و مداوم صورت که باعث پیدایی چین و چروک های پوستی  می شود ، تزریق شده و به گونه ای محدود و معین حرکت ماهیچه های موضع تحت درمان را مسدود و غیرفعال می سازد. این عملکرد چین و چروک های پوستی را برطرف و زیبایی و جوانی بی نظیر و خاصی برای چهره به ارمغان می آورد. انقباض ماهیچه ای در صورت بیشتر در قسمت های پیشانی ، دور چشم و میان ابرو شدید تر است.

خاصیت و کارایی سم بوتولینیوم به منظور غیرفعال سازی حرکت ماهیچه های موضع تحت درمان به طور معمول 3 الی 6 ماه تداوم خواهد داشت. از نام های تجاری با کیفیت و قابل اعتماد در ایران که به راحتی قابل تهیه می باشد دیسپورت و مصپورت هستند که در این جا به توضیح کامل Masport می پردازیم.

مصپورت چیست؟

مصپورت از طریق یکی از کنسرسیوم های ایرانی تهیه و روانه بازار شده است و چین و چروک ها ، گودی ، شیارهای نرمال تا مقاوم و سرسخت نواحی پیشانی ، میان ابرو ، اطراف چشم را صاف ، محو و از بین می برد.

این محصول درمانی زیبایی جدیداً در کشور ساخته شده و در بازار در دسترس می باشد. مصپورت از گواهی نامه تایید وزارت بهداشت و درمان بهره مند است.

عارضه های جانبی  نادر و خاص پس از تزریق مصپورت  خیلی ناچیز می باشد. مصپورت هم نظیر دیگر مارک ها و مدل های بوتاکس دربردارنده ی سم بوتولینیوم بوده که به منظور پرسازی و صاف کردن چین و چروک های پیشانی و میان ابرو یعنی همان خطوط اخم کارایی فوق العاده چشمگیری دارد. این محصول هم با بلاک کردن ارسال پیام های عصبی انقباض عضلانی به موضع تحت درمان نتایج و بازدهی تماماً همسان با دیسپورت انگلیسی و سایر مدل های بوتاکس خارجی دارد.

مدت زمان ماندگاری مصپورت

پایداری اثرات درمانی این بوتاکس تقریباً 4 الی 6 ماه ادامه دارد که اثربخشی آن به طور معمول پس از گذشت 3 الی 10 روز به طول می انجامد تا کارایی مطلوبتان را رویت نمایید. مسلماً موضع تحت درمان ، روش تزریق ، مقدار تزریق ، شدت عارضه در این مورد دخیل می باشند. همچنین طول عمر نتایج مصپورت نظیر مدل های دیگر بوتاکس بسته به بدن بیمار ار شخصی به شخص دیگر متفاوت است.

هزینه تزریق مصپورت

هزینه تزریق بوتاکس مصپورت ؛ این فرآورده ی درمانی زیبایی در ویال های 500 واحدی که به منظور تزریق برای 3 نفر تولید و پیشنهاد می گردد در بازار به راحتی در دسترس است و قیمت بوتاکس مصپورت پایانی استفاده از آن ، نزدیک به نصف تزریق بوتاکس دیسپورت در می آید.

مراکز فروش مصپورت

مصپورت توسط کمپانی های پخش وسایل دارویی و زیبایی و در داروخانه ها پخش و عرضه می شود. انتقال و جابجایی و فروش مصپورت می بایست با نگه داری در سرما و تجهیزات یخچال دار انجام گیرد. نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت ایران در شهرهای مختلف را می توانید با تماس با دفاتر ما شناسایی کنید.

محیط نگهداری مصپورت

مصپورت مشابه بیشتر مدل ها و نام های تجاری دیگر بوتاکس در دمای 4 درجه سانتی گراد در یخچال حفظ و قرار داده می شود. هرگز نبایست مسپورت را بدون قالب های یخ حما و نگه داری کرد. توجه داشته باشید که دمای حفظ و حمل مصپورت با تعدادی از مدل ها و مارک های بوتاکس مثل کنیتوکس فرق دارد. بدین معنی که دمای حفظ مصپورت احتیاجی به انجماد کامل نخواهد داشت.