نماینده ژل نورامیس ایران

واردکننده ژل نورامیس در ایران یک شرکت بازرگانی می باشد. نماینده فروش ژل نورامیس ایران در شهرهای مختلف چند شرکت می باشد. ژل نورامیس ایران از شرکت مدیتوکس وارد ایران می شود. واردکننده ژل نورامیس ایران انواع محصولات خود را وارد ایران می کند و توسط شرکت های بازرگانی به پزشکان فعال در زمینه زیبایی می کند.

فروش ژل نورامیس | خرید ژل نورامیس

فروش ژل نورامیس توسط نمایندگان منطقه ای به پزشکان ارائه می شود. فروش نورامیس بر اساس تعرفه وزارت بهداشت صورت می پذیرد. فروش ژل نورامیس برای محصولات مختلف متفاوت می باشد. برای خرید ژل نورامیس می توانید با کارشناس فروش ژل نورامیس گروه بازرگانی نیک تماس بگیرید.

۰۲۱۷۷۵۱۵۷۰۸

مختصری در مورد نورامیس

محصولات برند نورامیس براساس نواحی مصرف آن در 6 نوع مختلف تولید و عرضه می شود. این محصولات خاصیت جوان سازی، حجم دهی، پر کردن چین و چروک های صورت، اصلاح فرم فک، زاویه سازی و کانتورینگ دارند؛ این 6 نوع محصول شامل:

نورامیس مزو: مختص آبرسانی و رطوب رسانی به پوست، بهسازی ساختار و خاصیت الاستیک ( ارتجاعی ) پوست صورت، مناسب برای چین و چروک های بسیار ظریف و همین طور چروک های سطحی.

نورامیس لایت لیدو: حاوی لیدوکائین؛ مختص آبرسانی و رطوب رسانی به پوست، بهسازی ساختار و خاصیت الاستیک ( ارتجاعی ) پوست صورت، مناسب برای چین و چروک های بسیار ظریف و همین طور چروک های سطحی.

نورامیس لیدوکائین: حاوی لیدوکائین؛ مختص چین و چروک های ظریف مثل اطراف چشم، روی بینی، شقیقه، خطوط اخم.

نورامیس دیپ: مختص حجیم سازی لب، برطرف کردن چین و چروک های متوسط تا عمیق مثل اطراف لب و خط خنده.

نورامیس دیپ لیدو: حاوی لیدوکائین؛ مختص حجیم سازی لب، برطرف کردن چین و چروک های متوسط تا عمیق مثل اطراف لب و خط خنده.

نورامیس ولوم لیدو: حاوی لیدوکائین؛ مختص کانتورینگ صورت، حجیم سازی گونه، اصلاح فرم چانه، زاویه سازی صورت و همچنین خط خنده عمیق.

از یک طرف؛ بافت تمام این محصولات به صورت همگن است و به هیچ وجه اثر برجستگی و گلوله شدن در زیر بافت صورت ایجاد نمی کند و از طرف دیگر به علت وجود لیدوکائین در ترکیباتش، درد ناشی از تزریق بسیار کمتر است.

ژل نورامیس

ژل نورامیس یک فیلر پوستی هیالورونیک اسیدی است که با ترکیبات منحصربفرد به عنوان یکی از بهترین گزینه های زیبایی درمانی به منظور حذف چین و چروک های معمولی تا شدید پوستی و حالت دهی و زاویه سازی اعضای صورت ، برجسته سازی لب ها ، حجم دهی به گونه ها ، بازجوانی و ترمیم پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

نورامیس محصول کنسرسیوم معتبر و معروف مدیتوکس کره جنوبی می باشد. این کنسرسیوم به طور دقیق همان تهیه کننده بوتاکس نورونوکس با سم بوتولینیوم تیپ A می باشد که بر مبنای روش های تخصصی و پیشرفته Shape الگوبرداری و ساخته شده است.

دستور تهیه و مواد تشکیل دهنده ی نورامیس برطبق فناوری یکی از آزمایشگاه تخصصی معتبر که عمده ترین وجه ممیز آن روش پاکسازی و فیلتر پایدار و ثابت و پیوندهای همبر دوفازی می باشد طراحی و ایجاد شده است. این تکنولوژی باعث اثربخشی و طول عمر بیشتر و طولانی محصول و اطمینان سلامت و کارایی بالایی را برای مصرف کنندگان تعهد کرده است.

"<yoastmark

موارد استفاده ژل نورامیس

این پرکننده و فیلر پوستی برای برطرف کردن خطوط پیشانی ، چین و چروک های اطراف چشم ، خطوط خنده ، خطوط کنار شقیقه ، برجسته سازی لب ها ، حجم دهی به گونه ها ، ترمیم عیوب بینی و اصلاح گوش کاربرد دارد.

مزایای ژل نورامیس

  • فیلر پوستی مطمئن و بدون عارضه جانبی جدی که با فرمولاسیون طبیعی هیالورونیک اسید تهیه و ایجاد شده است.
  • تزریق نورامیس به تست ابتدایی به منظور مشخص شدن اثرات آلرژی زا پوست احتیاجی ندارد.
  • پروسه ی الحاق مولکولی دوفازی نورامیس اثربخشی و پایداری ماندگار و طولانی مدت این فیلر را تایید می نماید.
  • نورامیس با بهره مندی از سوزن های 27 جی تزریق راحت و سریعی را برای بیماران فراهم می سازد تا درد و ناراحتی مصرف کنندگان را به میزان چشمگیری کاهش دهد.
  • ژل های نورامیس از گواهی نامه تایید سازمان غذا و داروی آمریکا ، مجوز سلامت و ایمنی اروپا و ایزو 9001 برخوردار هستند.

نورامیس (کره جنوبی)

قیمت (تومان)

سایزکشور سازندهمدلنام محصول

1×1 ml

South KoreaVolume

Neuramis

مناسب گونه و زاویه فک

1×1 mlSouth KoreaDeep

         ژل نورامیس

مناسب خط خنده و لب

1×1 mlSouth KoreaLido

         Neuramis

مناسب برای زیر چشم و خطوط سطحی

انواع محصولات ژل نورامیس

نورامیس والیوم 

این پرکننده پوستی با برخورداری از وزن و حجم سنگین مولکولی در قشر عمیق لایه درم پوست تزریق می شود و به منظور از بین بردن خطوط اخم ، خطوط اطراف دهان ، برجسته سازی و حجم دهی به لب ها به کار گرفته می شود. ژل نورامیس ولوم مدت زمان طولانی اثر را تضمین می کند. رضایت بالا بیماران بلافاصله پس از درمان از نتایج طبیعی راضی هستند. Neuramis Volume 20 میلی گرم در میلی لیتر و 0.3٪ (وزنی / وزنی) لیدوکائین. لیدوکائین Neuramis Volume برای بازگرداندن حجم به گونه ها ، چانه و سایر نواحی صورت طراحی شده است.

"<yoastmark

فیلر نورامیس زاویه سازی – ژل نورامیس

فیلر نورامیس دیپ

این پرکننده پوستی با برخورداری از وزن و حجم کوچک و سبک مولکولی در قشر بالایی لایه درم پوست تزریق می شود و به منظور پرسازی چروک ها و خطوط ظریف و کم عمق از آن بهره می گیرند. این فیلر جهت پرسازی و محو کردن خطوط ریز اطراف لب ، خط خنده ، خط اخم ، خطوط اطراف بینی کارایی مطلوب و موثری دارد. Neuramis Deep یک ژل استریل ، تک فازی ، زیست سازگار است. هر آمپول Neuramis Deep حاوی 1 میلی لیتر ژل در یک سرنگ استریل یکبار مصرف با سوزن 27G است. ژل اسید هیالورونیک آنزیمی استریل ، شفاف ، فاقد پیروژن ، ویسکوالاستیک – 20 میلی گرم در میلی لیتر می باشد.

"<yoastmark

ژل نورامیس زیر چشم – نورامیس زیرچشم

ژل نورامیس لیدوکائین

ژل نورامیس لیدوکایین مخصوص زیر چشم می باشد. مولکول های نورامیس لیدوکایین بسیار ریز می باشد. Filler Neuramis Lidocaine چین و چروک های ریز و متوسط را از بین می برد ، نقص های پنجه کلاغی را باز می کند ، برای افزایش طبیعی حجم لب هم استفاده می شود.

نورامیس لیدو - نورامیس زیرچشم

نورامیس لیدو – نورامیس زیرچشم

مدت زمان ماندگاری ژل نورامیس

ماندگاری ژل نورامیس ؛ در موضع تحت درمان به طور معمول ، بیش از 24 ماه ماندگاری و طول عمر دارد.