ژل پرنسس

ژل پرنسس یکی از پرکننده های پوستی استخراج شده از هیالورونیک اسید است که جزو یکی از محصولات زیبایی درمانی نمونه و مرغوب و ایمن خارجی به شمار می آید.

همه ی محصولات پرنسس به واسطه ی کنسرسیوم CROMA PHARMA کشور اتریش تولید می شود. شرکتی که تاریخچه طولانی در تهیه و عرضه ژل ها و فیلرهای پوستی هیالورونیک اسیدی دارد.

دستور تهیه و مواد تشکیل دهنده ژل پرنسس در ضمن یک روند و مراحل اتومات با برترین پایه مرغوبیت ، اطمینان و سلامت کامل این محصول را تعهد می نماید. همچنین ژل پرنسس از گواهی نامه ایمنی و سلامت اروپا و وزارت بهداشت درمان ایران هم برخوردار است.

ژل های پرنسس با خاصیت و اثربخشی آنی و غیرمصنوعی به منظور برطرف کردن اثرات پیری و افزایش سن بر روی پوست صورت تهیه و ارائه شده است. تولید طبیعی هیالورونیک اسید در پوست به منظور کمک و حفظ آبرسانی ، تقویت و تحکیم ساختار پوست ، خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری پوست بسیار مهم و واجب است. با شروع روند افزایش سن و قرارگیری در مقابل عامل های منفی و صدمه دهنده پوستی مثل اشعه ی ماورابنفش و رادیکال های آزاد ، اندازه ی هیالورونیک اسید در پوست در طی زمان افت پیدا می کند و این مساله عرصه ی ظهور چین و چروک های پوستی ، افتادگی پوست ، پژمردگی و کم آبی پوست را پدید می آورد.

ژل های پرنسس خالص ، فراهم شده از وسایل سترون شده با خاصیت جذب یکپارچه و میزان قوام و وشکسانی قابل توجهی می باشند. این فیلرها از پیوستگی هم طراز BDDE و اسید هیالورونیک چسبیده هم بر با پایه غیرحیوانی ساخته شده و از روش بیوماسیون پدید آمده اند.

ژل های پرنسس با بهره مندی از ساختار هیالورونیک اسیدی و ترکیب لیدوکائین تزریق راحت ، سریع و بدون دردی را برای استفاده کنندگان مهیا می سازد.بعد از تزریق ژل پرنسس ، بی درنگ قادر خواهید بود که امور روزانه خود را از سر بگیرید ، چراکه نیازی به سیکل بهبودی و استراحت خاصی نیست.

از پرکننده های پرنسس به منظور برطرف کردن خطوط و چروک های اطراف دهان ، خطوط پیشانی ، خطوط خنده ، خطوط میان ابرو ، خطوط عمودی دور لب ، اصلاح چانه و گونه ، حجم دهی به بافت های خاص صورت می توان استفاده کرد.

نتایج درمانی ژل های پوستی غیردائمی بوده و خاصیت هیالورونیک اسید پس از چند ماه از بین خواهد رفت. مدت اثرات درمانی ژل های پرنسس به طور معمول 6 الی 12 ماه می باشد که پس از گذشت این دوره در صورت تمایل می توانید سیکل درمان را تکرار نمایید.

انواع ژل پرنسس

پرنسس فیلر زیر چشم

پرکننده های یک فازی هیالورونیک اسید که در برطرف کردن چین و چروک های معمول تا شدید پوستی ، ترمیم خطوط دور لب ، برجسته سازی لب ، اصلاح خطوط پیشانی ، خطوط اخم ، خطوط دور دهان نتایج درمانی موثر و چشمگیری دارند.

پرنسس والیوم

یک پرکننده ی غلیظ با حالت وشکسانی و جاذبه مولکولی قوی که گزینه ی مناسب و عالی به منظور محو کردن و پرسازی چین و چروک های عمقی پوست ، جای اسکار و آکنه ، حالت دهی و اصلاح چهره ، برجسته سازی لب ها به حساب می آید.

پرنسس ریچ

داروی تزریقی هیالورونیک اسیدی که تنها در متد درمانی مزوتراپی قابل استفاده است. این فراورده از حجم و قوام مولکولی قوی برخوردار است و با تنظیم رطوبت پوست به طراوات و هیدراته کردن پوست یاری قابل توجهی می رساند. این داروی تزریقی به منظور افزایش خاصیت الاستیسیته پوست ، اصلاح اثرات پیری پوست ، روشن سازی و صاف کردن پوست ، بازسازی و بازجوانی چهره کارایی رضایت بخش و موثری دارد.

تذکر: تزریق پرکننده های پرنسس در کل بخش های صورت به غیر از اصلاح و ترمیم نواحی دور چشم بدون هیچ نگرانی کاربرد و کارایی مفیدی دارد.

عوارض جانبی ژل پرنسس

پرکننده های پوستی پرنسس از درجه سلامت و اطمینان و مرغوبیت بالایی بهره مند هستند و عارضه های جانبی نگران کننده و وخیمی به دنبال نخواهند داشت. بدین دلیل که هیالورونیک اسید به شکل طبیعی در بدن تولید می شود و سازگاری زیستی بالایی با بدن دارد. صرفاً بعد از تزریق تورم ، کبودی ، قرمزی و درد ناچیزی را تجربه می کنید که بعد از چند روز کم کم ناپدید خواهند شد. در صورت تداوم این علائم و مشاهده هرگونه علائم غیرمعمول و شدید پزشک خود را در جریان بگذارید.