ژل نورامیس Neuramis Filler

نماینده ژل نورامیس ایران

واردکننده ژل نورامیس در ایران یک شرکت بازرگانی می باشد. نماینده فروش ژل نورامیس ایران در شهرهای مختلف چند شرکت می باشد. ژل نورامیس ایران از شرکت مدیتوکس وارد ایران می شود. واردکننده ژل نورامیس ایران انواع محصولات خود را وارد ایران می کند و توسط شرکت های بازرگانی به پزشکان فعال در زمینه زیبایی می کند.

فروش ژل نورامیس | خرید ژل نورامیس

فروش ژل نورامیس توسط نمایندگان منطقه ای به پزشکان ارائه می شود. فروش نورامیس بر اساس تعرفه وزارت بهداشت صورت می پذیرد. فروش ژل نورامیس برای محصولات مختلف متفاوت می باشد. برای خرید ژل نورامیس می توانید با کارشناس فروش ژل نورامیس گروه بازرگانی نیک تماس بگیرید.

۰۲۱۷۷۵۱۵۷۰۸

ژل نورامیس

ژل نورامیس یک فیلر پوستی هیالورونیک اسیدی است که با ترکیبات منحصربفرد به عنوان یکی از بهترین گزینه های زیبایی درمانی به منظور حذف چین و چروک های معمولی تا شدید پوستی و حالت دهی و زاویه سازی اعضای صورت ، برجسته سازی لب ها ، حجم دهی به گونه ها ، بازجوانی و ترمیم پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

نورامیس محصول کنسرسیوم معتبر و معروف مدیتوکس کره جنوبی می باشد. این کنسرسیوم به طور دقیق همان تهیه کننده بوتاکس نورونوکس با سم بوتولینیوم تیپ A می باشد که بر مبنای روش های تخصصی و پیشرفته Shape الگوبرداری و ساخته شده است. دستور تهیه و مواد تشکیل دهنده ی نورامیس برطبق فناوری یکی از آزمایشگاه تخصصی معتبر که عمده ترین وجه ممیز آن روش پاکسازی و فیلتر پایدار و ثابت و پیوندهای همبر دوفازی می باشد طراحی و ایجاد شده است. این تکنولوژی باعث اثربخشی و طول عمر بیشتر و طولانی محصول و اطمینان سلامت و کارایی بالایی را برای مصرف کنندگان تعهد کرده است.

"<yoastmark

موارد استفاده ژل نورامیس

این پرکننده و فیلر پوستی برای برطرف کردن خطوط پیشانی ، چین و چروک های اطراف چشم ، خطوط خنده ، خطوط کنار شقیقه ، برجسته سازی لب ها ، حجم دهی به گونه ها ، ترمیم عیوب بینی و اصلاح گوش کاربرد دارد.

مزایای ژل نورامیس

  • فیلر پوستی مطمئن و بدون عارضه جانبی جدی که با فرمولاسیون طبیعی هیالورونیک اسید تهیه و ایجاد شده است.
  • تزریق نورامیس به تست ابتدایی به منظور مشخص شدن اثرات آلرژی زا پوست احتیاجی ندارد.
  • پروسه ی الحاق مولکولی دوفازی نورامیس اثربخشی و پایداری ماندگار و طولانی مدت این فیلر را تایید می نماید.
  • نورامیس با بهره مندی از سوزن های 27 جی تزریق راحت و سریعی را برای بیماران فراهم می سازد تا درد و ناراحتی مصرف کنندگان را به میزان چشمگیری کاهش دهد.
  • ژل های نورامیس از گواهی نامه تایید سازمان غذا و داروی آمریکا ، مجوز سلامت و ایمنی اروپا و ایزو 9001 برخوردار هستند.

نورامیس (کره جنوبی)

قیمت (تومان)

سایز کشور سازنده مدل نام محصول

1×1 ml

South Korea Volume

Neuramis

مناسب گونه و زاویه فک

1×1 ml South Korea Deep

         ژل نورامیس

مناسب خط خنده و لب

1×1 ml South Korea Lido

         Neuramis

مناسب برای زیر چشم و خطوط سطحی

انواع محصولات ژل نورامیس

نورامیس والیوم 

این پرکننده پوستی با برخورداری از وزن و حجم سنگین مولکولی در قشر عمیق لایه درم پوست تزریق می شود و به منظور از بین بردن خطوط اخم ، خطوط اطراف دهان ، برجسته سازی و حجم دهی به لب ها به کار گرفته می شود. ژل نورامیس ولوم مدت زمان طولانی اثر را تضمین می کند. رضایت بالا بیماران بلافاصله پس از درمان از نتایج طبیعی راضی هستند. Neuramis Volume 20 میلی گرم در میلی لیتر و 0.3٪ (وزنی / وزنی) لیدوکائین. لیدوکائین Neuramis Volume برای بازگرداندن حجم به گونه ها ، چانه و سایر نواحی صورت طراحی شده است.

"<yoastmark

فیلر نورامیس زاویه سازی – ژل نورامیس

فیلر نورامیس دیپ

این پرکننده پوستی با برخورداری از وزن و حجم کوچک و سبک مولکولی در قشر بالایی لایه درم پوست تزریق می شود و به منظور پرسازی چروک ها و خطوط ظریف و کم عمق از آن بهره می گیرند. این فیلر جهت پرسازی و محو کردن خطوط ریز اطراف لب ، خط خنده ، خط اخم ، خطوط اطراف بینی کارایی مطلوب و موثری دارد. Neuramis Deep یک ژل استریل ، تک فازی ، زیست سازگار است. هر آمپول Neuramis Deep حاوی 1 میلی لیتر ژل در یک سرنگ استریل یکبار مصرف با سوزن 27G است. ژل اسید هیالورونیک آنزیمی استریل ، شفاف ، فاقد پیروژن ، ویسکوالاستیک – 20 میلی گرم در میلی لیتر می باشد.

"<yoastmark

ژل نورامیس زیر چشم – نورامیس زیرچشم

ژل نورامیس لیدوکائین

ژل نورامیس لیدوکایین مخصوص زیر چشم می باشد. مولکول های نورامیس لیدوکایین بسیار ریز می باشد. Filler Neuramis Lidocaine چین و چروک های ریز و متوسط را از بین می برد ، نقص های پنجه کلاغی را باز می کند ، برای افزایش طبیعی حجم لب هم استفاده می شود.

نورامیس لیدو - نورامیس زیرچشم

نورامیس لیدو – نورامیس زیرچشم

مدت زمان ماندگاری ژل نورامیس

ماندگاری ژل نورامیس ؛ در موضع تحت درمان به طور معمول ، بیش از 24 ماه ماندگاری و طول عمر دارد.

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید