دستگاه هایفو - دستگاه هایفوتراپی

دستگاه هایفو – دستگاه هایفوتراپی

نحوه کار دستگاه هایفو

در پروسه و تکنیک غیرتهاجمی هایفوتراپی از امواج Ultrasound یا فرا صوت به منظور درمان های زیبایی پزشکی کمک گرفته می شود. ارتعاش های فراصوتی یا اولتراسوند با یاری قابلیت ، توان و رویکرد پر سرعت و تازه خود در محل های تحت درمان زیر جلدی در عمق پوست در یک جا جمع شده و پرتوافکنی می کند که باعث تولید گرما و افزایش حرارت در محل مورد هدف در زیر پوست می شود. این فرایند باعث برانگیزانندگی و تولید کلاژن های تازه و زیادتر در قسمت های تحت درمان می شود که با گذشت زمان ، بازجوانی و سفتی و لیفت پوست صورت و گردن را به ارمغان می آورد.

یکی از خصوصیت های ممتاز و متمایز دستگاه هایفوتراپی رسوخ به سطوح تحتانی پوست بدون هر گونه خراشیدگی ، جراحت ، زخم و سوختگی بر روی قشر بالایی پوست می باشد. در واقع امر ، دما و قدرت ارتعاشات فراصوت یا اولتراسوند در هایفوتراپی به قدری بالا و عمیق و پرقدرت نیست که در قسمت تماس با قشر بالایی پوست باعث سوختگی و زخم شود. چرا که کلیه ی عکس العمل و تاثیرات امواج در سطوح زیرین پوست صورت خواهد گرفت. یک جا جمع شدگی ارتعاشات فرکانس اولتراسوند در ژرفای 5/1 تا 5/4 میلی متری پوست باعث تولید حرارت 60 تا 70 درجه سانتی گراد شده که این افزایش دما باعث حذف کلاژن های کهنه و فرسوده و تولید کلاژن های تازه در قسمت  مورد هدف می شود. تمام فرایند هدایت امواج اولتراسوند در نقاط مورد درمان در کسری از ثانیه انجام می گیرد.

انتخاب کاتریج صحیح و ایده آل و نحوه تنظیم میزان دستگاه هایفوتراپی بسته به قسمت مورد درمان ، سن فرد و میزان شدت مشکلات پوستی برای هر یک از مراجعین متغیر خواهد بود. به طور معمول بعد از سپری شدن یک سیکل درمانی 3 الی 6 ماهه ، فرد قادر به کسب تاثیرات و نشانه های قابل انتظار و مطلوب خود خواهد بود.

بهترین دستگاه های هایفوتراپی

دستگاه هایفو دابلو کره جنوبی

یکی از باکیفیت ترین دستگاه های هایفوتراپی موجود در کشور دابلو نام دارد که از طریق یکی از کنسرسیوم های سرشناس و قابل اعتماد کشور کره ی جنوبی به عنوان هیدرونیک تهیه و روانه ی بازار گردیده است. دستگاه دابلو از ابتکارات تازه درمانی در حذف چروک و خطوط پوستی ، به ارمغان آوردن پوستی صاف و یک شکل ، جوان ، مستحکم و تروتازه است که عمل لیفت و جوان سازی پوست را با ناچیزترین عارضه های جانبی در کمترین زمان برای مراجعین آماده می سازد. اکثر مراجعینی که این شیوه درمانی را به منظور لیفت و بازجوانی چهره به کار گرفته اند ، نیازها و توقعات درمانی آنان به راحتی پاسخ داده شده و اثرات دلخواه خود را در قیاس با شیوه های درمانی غیرتهاجمی کسب کرده اند.

دستگاه هایفو لاغری و لیفت اولترا فورمر

دستگاه اولترا سومر غیرتهاجمی یک گزینه ایده آل  به منظور کشیدگی و لیفت پوست صورت ، گردن و بدن و لاغری موضعی به حساب می آید. سوزن های استریل و پلمپ این وسیله ، محل های جمع شدن ارتعاشات و پرتوهای اولتراسوند را به ژرفای تحتانی پوست معین و با هدایت این پرتوها به درون بافت چربی و با ساطع کردن این امواج در نقاط مورد هدف ، باعث بالا رفتن دما در بافت چربی می شود و با تجزیه و منهدم ساختن بافت و سلول های چربی و بیرون ریزی آن ها به شکل طبیعی از بدن باعث لاغری موضعی و به دنبال آن لیفت در محل مورد درمان خواهد شد.

در این متد درمانی ایمن از تاثیر و نفوذ مشخص ارتعاشات فراصوت یک جا جمع شده به منظور متمرکز شدن تارهای کلاژن و برانگیختن و ایجاد کلاژن های جدید در محل درمان به منظور تقویت و بهبود کشیدگی و سفتی پوست بهره می گیرند. در این طریقه ی درمانی هدف متمرکز شدن بر روی سطوح داخلی و زیرین پوست ، با افزایش دما و حرارت ناحیه به منظور منهدم ساختن و تجزیه بافت ها و سلول های قدیمی و فرسوده نقاط دلخواه می باشد. این عمل تخریب سازی سلولی و بافتی باعث تحریک سازی و ایجاد کلاژن های تازه می گردد. باید بدانید که این عمل تخریب سازی ، صرفاً بر روی محل های مورد هدف اثربخشی داشته و برای دیگر نقاط و قشر خارجی پوست جراحت و لطمه ای ایجاد نمی کند.

نمایندگی فروش دستگاه هایفو ایران

فروش دستگاه هایفو کره ای توسط شرکت های متعددی در ایران صورت می پذیرد. نمایندگی فروش دستگاه هایفوتراپی در ایران از طریق چند شرکت اخذ شده است. جهت خرید دستگاه هایفو می توانید با کارشناس فروش دستگاه هایفو در گروه بازرگانی نیک تماس حاصل نمایید.

مزایای دستگاه هایفوتراپی

دستگاه هایفوتراپی به منظور کارایی در کلیه ی بخش ها و نقاط بدن با هر تیپ پوستی مناسب خواهد بود و صرفاً در خلال یک نوبت درمانی اجرا می گردد. در این پروسه ی درمانی احتیاجی به ایجاد هیچ نوع شکاف ، خراشیدگی نبوده و مشکلاتی مانند جای اسکار ، زخم و عفونت و عوارض جانبی حاد در آن دیده نشده است و به شکل بدون عمل بیهوشی و سرپایی صورت می پذیرد. ناخوشی ، عارضه و درد در این تکنیک خیلی ناچیز بوده و منحصراً در خلال یک نوبت درمانی چهره بیمار چندین سال جوان تر به نظر می رسد.

کاربردهای دستگاه هایفوتراپی

*نخستین استفاده دستگاه هایفوتراپی ، جوان سازی و برطرف کردن شلی و افتادگی پوست

*لیفت ابروها

*حذف چین و چروک پوستی

*شادابی و یکنواختی پوست

*لیفت غبغب و گردن

*از موارد استفاده دیگر دستگاه هایفوتراپی ، لیفت شکم و پهلو

*زاویه سازی فک و چانه

*لاغری موضعی

*آخرین مورد استفاده از دستگاه هایفوتراپی ، حذف خطوط و چروک ، پف و سیاهی دور چشم

دستگاه هایفوتراپی - دستگاه هایفو

دستگاه هایفوتراپی – دستگاه هایفو

ماندگاری نتایج دستگاه هایفوتراپی

تاثیرات اولیه جوان سازی و سفت شدن پوست بلافاصله بعد از جلسه درمانی ، قابل رویت خواهد بود. لیفت پوست بعد از سپری شدن 3 الی 4 ماه ظهور و روی می دهد و روند تجدید و تولید کلاژن های تازه تا 6 ماه پس از اوایل درمان تمدید می شود. معمولاً نتایج این شیوه درمانی 2 سال و در بعضی از مراجعین بیش از این مدت دوام و پایداری خواهد داشت.

کاندیدای مناسب استفاده از دستگاه هایفوتراپی

مراجعینی که از سلامت کلی جسمی بهره مند می باشند و گذشته از این ، توان بدنی فرد در پذیرش امواج حرارتی فراصوت دستگاه نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. بدین علت ، اشخاص رده ی سنی بیشتر از 30 سال سن ، کاندیدهای ایده آلی به منظور استفاده از این شیوه درمانی زیبایی می باشند. مراجعینی که پیر و سالخورده هستند و از چین و چروک های سرسخت و حاد پوستی دارند یا مصرف کنندگان دخانیات در کسب نتایج درمانی مطلوب  ، اثربخشی ناچیزی را به دست می آورند. چون که پاسخ دهی و فعالیت بدنی آهسته و کمی به منظور ترمیم و ایجاد کلاژن های جدید دارند.

عوارض جانبی دستگاه هایفوتراپی

از عارضه های جانبی زود گذر و معمول پس از استفاده از دستگاه هایفوتراپی می توان به تورم ، قرمزی و درد ناچیزی اشاره کرد که پس از گذشت چند ساعت به تدریج بهبود می یابد. ایجاد ندول های زیر جلدی هم یکی دیگر از عارضه های جانبی این شیوه درمانی است که زود گذر بوده و با استفاده از نقاط و تمرکز تصحیح محل های مناسب مورد هدف به راحتی می توان از به وجود آمدن این عارضه ممانعت  به عمل آورد. از دیگر عارضه های ناچیز که احتمال بروز آن هست ضعف عصب های پوستی می باشد که بعد از سپری شدن 2 هفته الی 1ماه برطرف و بهبود خواهد یافت. انتخاب نوع کارتریج ایده آل ، تمرکز نقاط صحیح مورد نظر ، تسلط و تجربه پزشک معالج از بروز هر نوع عارضه ی جانبی پیشگیری خواهد کرد.

موارد ممنوعیت استفاده از دستگاه هایفوتراپی

مراجعین دچار اختلالات انعقادی ، بیماری صرع ، وجود آکنه شدید و عفونت فعال در محل درمان ، وجود باطری یا ضربان ساز قلبی و دستگاه های فلزی مصنوعی در بدن ، زنان در دوره ی حاملگی و شیردهی ، مشکلات مغزی و قلبی ، مراجعینی که خواسته و چشم داشت غیر عینی و نادرستی از پروسه ی درمان دارند داوطلبان خوبی به منظور استفاده از دستگاه هایفو نخواهند بود. گذشته از این ، گزارشات کلینیکی آشکار کرده که تقریباً 20 درصد از مراجعین پیر و افراد دارای اضافه وزن خیلی شدید در این شیوه درمانی ، نتایج مطلوب و رضایت بخشی به دست نخواهند آورد.

فروش دستگاه هایفو D3 و D4

در صورتی که می خواهید دستگاه هایفو خریداری نمایید ولی اطلاعات لازم از مراکز فروش معتبر و مطمئن ندارید ، با کارشناسان ما ارتباط و تماس حاصل کرده تا در خصوص خرید و تهیه دستگاه هایفو راهنمایی و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

واردکننده دستگاه هایفو سه بعدی و چهار بعدی

واردکنندگان و مراکز فروش دستگاه هایفو می بایست قادر باشند به راحتی دیگر ابزارهای مورد نیاز دستگاه هایفو نظیر کارتریج و نیدل های هایفو را هم ارائه نمایند. همچنین واردکنندگان و مراکز فروش معتبر و مطمئن می بایست قادر باشند نحوه آموزش کار با دستگاه هایفو و نکات ایمنی را به استفاده کنندگان و خریداران این دستگاه عرضه کنند. یکی از واردکنندگان مطمئن و باسابقه دستگاه هایفو کمپانی سینوهه است.

دستگاه اسکارلت Scarlet

در طی سال های اخیر شیوه ای نوین ، مطمئن و مفیدی در عرصه ی درمان های زیبایی در کشور متداول شده است و مورد استقبال قرار گرفته است که یکی از آن ها اسکارلت MFR می باشد که درمان زیبایی غیر تهاجمی بدون درد و ناراحتی و بدون خراش و زخم را برای خانم ها مهیا می سازد. محصول تازه ای از تکنولوژی جوان سازی و لیفت پوست می باشد که از امواج رادیو فرکانسی MFR بهره گرفته است و به طور چشمگیری و حیرت آوری موجب ترمیم ، تجدید و احیای پوست می شود.

دستگاه اسکارلت چگونه کار می کند؟

در این روش با بهره گیری از 25 نیدل طلایی که با ارسال و رسوخ به سطوح زیرین پوست امواج رادیو فرکانسی را در قسمت های تحت درمان تخلیه می کند و بدون آن که به قشر بیرونی و سطحی پوست لطمه و پوست دچار سوختگی ، زخم و جراحت شود. میزان سرعت ارسال امواج ، شدت نفوذ آن ها جهت کسب عالی ترین نتایج اثرات درمانی به راحتی قابل تنظیم و دستکاری است.

مزیت های اسکارلت MFR نسبت به لیزر چیست؟

دستگاه اسکارلت MFR ، امواج رادیو فرکانسی را به طور دقیق در همان نواحی که به منظور لیفت و بازجوانی پوست به آن احتیاج دارید ، بدون صدمه دهی به لایه های بیرونی پوست برای شما فراهم می سازد. از این رو در قیاس با تخریب چند روزه با لیزرهای معمولی ، کمترین تخریب چند ساعته را توقع دارید. گذشته از این ، اسکارلت نسبت به لیزر صدمه دیدگی کمتری را ایجاد می کند و امکان ایجاد زخم و سوختگی ناچیزی در آن وجود دارد. اسکارلت MFR برعکس لیزر ، با ملانین که رنگ پوست را تعیین می کند سروکار ندارد ، از این رو جهت استفاده برای کلیه ی تیپ های پوستی با کمترین عارضه های جانبی هیپوپیگمانتیون تقریباً بدون ریسک می باشد.

چه چیزی باعث شده اسکارلت MFR با دیگر دستگاه پرتو درمانی متفاوت باشد؟

نخست این که در اسکارلت MFR از اشعه ی دو قطبی بهره گرفته می شود که امواج تمرکز یافته تری را در مقایسه با اشعه های مونوپلار موجب می شود ، در نتیجه اثرات درمانی چشمگیر تر و عالی تری به دست می آید. ثانیاً اسکارلت MFR از نیدل های طلایی برخوردار است که پخش خوب تر و سریع تری داشته و لیفت و جوان سازی قابل توجه تری در مقایسه با نیدل های عادی دارد. گذشته از این ، اسکارلت MFR از فرکانس 2 مگاهرتز بهره می گیرد که بر روی پوست خشک و مرطوب ، نفوذ پذیری خوب تری دارد. به صورت کلی ، عالی ترین ویژگی های تکنولوژیکی در اسکارلت MFR طراحی و عرضه گردیده است.

دستگاه دابلو هایفو

دستگاه دابلو هایفو یک تکنولوژی بهبود دهنده  و صاف کننده و برطرف کننده مشکلات پوستی صورت به شمار می آید. دابلو بر روی قشر میانی ، قشر هیپودرم و لایه ی SMAS که علت چین و چروک های پوستی می باشد تاثیر می گذارد و به سفتی و کشیدگی پوست ، تحریک و تولید کلاژن های جدید و ترمیم و احیا پوست بدون عمل جراحی و عمل بیهوشی و دوره ی نقاهت طولانی منتهی می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.