کوکتل توسکانی

کوکتل ضدپیری توسکانی

کوکتل آنتی ایجینگ توسکانی یکی از برترین و حرفه ای ترین محصولات مراقبتی و زیبایی به منظور برطرف کردن چین و چروک های پوستی ناشی از افزایش سن و بازجوانی صورت می باشد. این محصول جوان ساز دربرگیرنده ی هیالورونیک اسید که یک ماده ی شفاف و چسبنده بوده و به طور طبیعی در بدن تولید می شود و به منظور تنظیم رطوبت و آبرسانی و بازسازی بافت پوست کارایی دارد می باشد. آرگیلیرین پنتاپپتید با اثربخشی همانند بوتاکس و قابلیتی نظیر عمل بوتاکس یعنی ضعیف سازی و مسدودسازی فعالیت ماهیچه های صورت خطوط DMAE و پیروات ترکیب شده در این کوکتل باعث بازگردانی پایداری ، مقاومت و تحکیم پوست شده و ال کارنیتین نوسازی و بهبود ساختار سلولی را تامین می کند.

کوکتل مزولیفت توسکانی

کوکتلی ایده آل و موثر به منظور برطرف کردن افتادگی ، شلی و پژمردگی پوست با قابلیت صافی ، سفتی و کشیدن پوست صورت می باشد. هیالورونیک اسید به کار گرفته شده در این محصول به عنوان یک ماده ی مرطوب کننده و آبرسان نقش اساسی در پیشگیری و کاهش چین و چروک های پوستی و افتادگی و شلی پوست دارد. سدیم DNA حاضر در این کوکتل از تاثیربخشی تجدید و بسط سلول ها و بافت های مورد هدف درمانی بهره مند است. DMAE و سیلیکون آلی ترکیب شده در این محصول به بازگردانی تحکیم و پایداری و پشتیبانی پوست یاری رسانده و ویتامین های A  ، C ، E و B یافت شده در این کوکتل مواد مغذی ، زنده سازی بافت ، تازگی و درخشندگی را برای پوست انجام می دهند.

کوکتل ضدریزش و تقویت کننده موی سر توسکانی

یکی از برترین ، زیست سازگارترین و استاندردترین کوکتل به منظور حفظ و افزایش تراکم ، استواری ، نوسازی و زنده سازی تار و رشته های موی سر که در سطح دنیا شهرت دارد کوکتل پلاس توسکانی می باشد که به دلیل ترکیبات استثنایی ، بی نظیر و اثربخش استفاده شده در آن محبوبیت زیادی یافته اس. این کوکتل از ترکیباتی مانند دکسپانینول که از قابلیت نوسازی و تقویت مو بهره مند بوده و ترکیب مختلط ویتامین ب و آهن گلوکونات که تغذیه رسانی مو را مهیا می سازد و باعث محکم شدن ریشه مو و جان بخشی به آن می شود استخراج گردیده است که از ریخته شدن موها و از بین رفتن فولیکول های مو ممانعت به عمل می آورد و به منظور بهبود آلوپسی آره آتا و الگوی طاسی مردانه یا ریزش موی ژنتیکی اثرات قابل توجه ، سودمند و رضایت بخشی دارد.

کوکتل آنتی سلولیت توسکانی

این کوکتل از یک مخلوط و ساختار منحصربفرد سودمند و پرقدرت به منظور تجزیه تجمع بافت چربی و کاهش سلولیت در نواحی باسن ، ران ، پهلو و بازو ساخته شده است. این محصول از ترکیبات لیستین عصاره آنزیم سویا ، کافئین ، فسفاتیدیل کولین ، سدیم دیوکسی کلئات و چکیده های گیاهی با خاصیت ادرارآوری و ضدبرآمدگی از قبیل آتریشاک و چکیده گیاه دم اسبی تهیه گردیده است.

کوکتل فرمینگ یا سفت کننده توسکانی

کوکتل سفت کننده توسکانی با بهره مندی از ویژگی جوان سازی پوست به منظور برطرف کردن شلی و افتادگی پوست یک گزینه ایده آل و موثر می باشد. مواد استفاده شده در این محصول مثل سینرژیک خاصیت ضدافتادگی و سفت سازی پوست را دارد و سنتز الاستین و کلاژن را تحریک و فعال می سازد. ویتامین C حاضر در این کوکتل باعث مهار اکسایش سلولی در بافت می شود و عمل کلاژن سازی را بهبود می بخشد. همچنین DMAE موجود در کوکتل فرمینگ پایداری ، استحکام و پری پوست را ارتقا می دهد.

کوکتل سفید کننده  و ضدلک رادیانس توسکانی

کوکتل واردیانس توسکانی یک شفاف کننده ، سفیدکننده و ضدلک قوی با سطح بالای آنتی اکسیدان و آنتی موانوژنیک موثر پوستی است. این کوکتل با کاهش تولید ملانین قبل از تاثیرگذاری بر روی پوست از ایجاد ملانین پیشگیری و از بین بردن آن ها را تسریع می کند. گوتایتون و سوپراکسید دیسموتاز ترکیب شده در این محصول مانند یک آنتی اکسیدان عالی ، موثر واقع می شود. لایت اوشن و عصاره پیورار استفاده شده در این محصول از ترکیبات طبیعی شفاف کننده و سفید کننده پوست با منبع دریایی بوده که باعث عدم فعالیت رادیکال های آزاد و پشتیبانی از پوست در مواجه با پرتوهای مضر فرابنفش خواهد شد.

کوکتل احیاکننده و ریجتریتینگ توسکانی

این کوکتل توسکانی ، به منظور برطرف کردن ترک های پوستی ناشی از تغییر وزن و بارداری مصرف و کارایی دارد. ماده ی سینرژیک استفاده شده در این کوکتل از بروز ترک های پوستی ممانعت و اثرات کشیدگی پوست را ترمیم و برطرف می سازد. از مواد تولیدکننده دیگر این محلول مثل چکیده آب قاشقی از قابلیت تسکین دهندگی زیادی بهره مند بوده و دکسپانتنول ، الاستین ، سیلسیوم آلی به منظور تحریک و تقویت ساختار کلاژنی در نقاط مورد درمان الزامی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.