مزو درماهیل مو hl dermaheal meso

مزو درماهیل مو hl dermaheal meso

مزو روشن کننده درماهیل SB dermaheal meso

مزو روشن کننده درماهیل SB dermaheal meso

کوکتل جوانساز درماهیل HSR dermaheal meso

کوکتل جوانساز درماهیل HSR dermaheal meso

کوکتل مزو لاغری درماهیل ll dermaheal meso

کوکتل مزو لاغری درماهیل ll dermaheal meso

DERMAHEAL مارکی است که محصولات با کیفیت و حاوی فاکتورهای رشد هنری Caregens و پپتیدهای بیومیمتیک را ارائه می دهد. محصولات Dermaheal از مراقبت های خانگی و خطوط حرفه ای از ضد پیری ، ضد رنگدانه ، ضد ریزش مو ، ضد التهاب و سایر مشکلات پوستی مراقبت می کنند.

نمایندگی فروش مزو درماهیل Dermaheal ایران . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با یکی از با نماینده مزو درماهیل تماس بگیرید.

مزو جوانساز درماهیل HSR

به عنوان محصولی برای درمان حرفه ای (مزوتراپی) ، محصولی است که با افزودن پپتیدهای بیومیمتیک ما با عملکردهای ضد چروک و سفید کننده به عنوان یک ماده موثر ، اثر مرطوب کنندگی را با افزودن اسید هیالورونیک و همچنین بهبود چین و چروک صورت تقویت می کند.

یک راه حل قدرتمند برای جوانسازی پوست کم آب بدن. حاوی اسید هیالورونیک دو برابر سایر محلول های مزوتراپی موجود است. 1000 برابر وزن خود را در آب متصل می کند که از طریق آبرسانی مجدد و پر کردن درم تأمین می شود. شامل فاکتورهای رشد انسانی نوترکیبی است که بازسازی کننده های کلاژن پوستی قدرتمند و طبیعی هستند. مواد اضافی پشتیبانی کننده عبارتند از: شبکیه ، اسیدهای اسکوربیک و گلوتاتیون که آنتی اکسیدان های قوی و محرک های مستقیم بازسازی کلاژن و عوامل کاهش دهنده رنگدانه هستند.

درمان Mesotheraphy با جوان سازی HSR پوست باعث کاهش خطوط و چین و چروک های پوستی با تولید سلول های پوستی جدید می شود ، با ایجاد سنتز کلاژن ، الاستین و سایر ECM خاصیت ارتجاعی پوست را ایجاد می کند ، پوست خشک را آبرسانی می کند و به آن کمک می کند تا تعادل رطوبت مطلوب خود را حفظ کند. این نوع مزوتراپی برای انواع پوست بالغ و خشک ایده آل است.

مواد موثر کوکتل مزو جوانساز درماهیل HSR

اسید هیالورونیک GF (1)) ، sh-oligopeptide-1 (CG-EGF) ، sh-oligopeptide-2 (CG-IGF1) ، sh-polypeptide-1 (CG-bFGF) ، sh-polypeptide-2 (CG-TRX) ) ، مس تریپپتید -1 ، 14 ویتامین ، 24 اسید آمینه ، 4 ماده معدنی ، 4 کوآنزیم ، 4 اسید نوکلئیک ، 2 عامل کاهش دهنده.

اسید هیالورونیک PT (1٪) ، الیگوپپتید -24 (CG-EDP3) ، دکاپپتید -4 (CG-IDP2) ، استیل دکاپپتید -3 (رجولین) ، تریپپتید -6 (CG-CTP) ، تریپپتید مس-1 ، 13 ویتامین ، 24 اسید آمینه ، 5 ماده معدنی ، 4 کوآنزیم ، 4 اسید نوکلئیک ، 2 عامل کاهش دهنده.

کوکتل مزو مو درماهیل HL

کوکتل مزو مو درماهیل ؛ محصولی برای درمان تخصصی درمان ریزش مو است که با افزودن پپتیدهای بیومیمتیک مربوط به تکثیر سلولی و ریزش مو و رشد مو ، عملکرد آن را افزایش می دهد.

پیشگیری از مزوتراپی ضد ریزش مو ، برای بهبود ریزش مو و ریزش مو برای مردان و زنان کار می کند. با احیای فولیکول های مو و تحریک گردش خون باعث رشد مو می شود. مشکلات پوست سر را بهبود می بخشد و ضخامت و پر بودن مو را در سراسر افزایش می دهد. فولیکول های مو را تحریک و تقویت می کند. مو و پوست سر را مرطوب و تغذیه می کند.

پیشگیری از مزوتراپی ضد ریزش مو ، برای بهبود ریزش مو و ریزش مو برای مردان و زنان کار می کند. با احیای فولیکول های مو و تحریک گردش خون باعث رشد مو می شود. مشکلات پوست سر را بهبود می بخشد و ضخامت و پر بودن مو را در سراسر افزایش می دهد. فولیکول های مو را تحریک و تقویت می کند. مو و پوست سر را مرطوب و تغذیه می کند.

مواد موثر کوکتل مزو مو درماهیل HL

GF sh-Oligopeptide-2 (CG-IGF1) ، sh-Polypeptide-1 (CGbFGF) ، sh-Polypeptide-9 (CG-VEGF) ، مس تریپپتید -1 ، 14 ویتامین ، 24 اسید آمینه ، 4 ماده معدنی ، 3 کوآنزیم ، 4 اسید نوکلئیک ، 2 عامل کاهش دهنده.

PT Decapeptide-4 (CG-IDP2) ، استیل دكاپپتید -3 (Rejuline) ، Oligopeptide-41 (CG-Keramin1) ، مس Tripeptide-1 ، 13 ویتامین ، 24 اسید آمینه ، 5 ماده معدنی ، 4 كوآنزیم ، 4 اسیدهای نوكلئیك ، 2 عوامل کاهش دهنده.

کوکتل مزو لاغری درماهیل LL

این محصول به عنوان یک محصول درمانی حرفه ای ، محصولی برای از بین بردن پایدار چربی و بدون خطر لیپوساکشن است. این یک محصول با استفاده از پپتیدهایی است که باعث لیپولیز شده و از تجمع چربی جلوگیری می کند.

درمان حل چربی از تزریق یک ماده طبیعی ( کوکتل مزو لاغری درماهیل ) برای کمک به جابجایی جیب های چربی که با رژیم یا ورزش به راحتی پاک نمی شوند ، استفاده می کند. درمان مزوتراپی لیپولیتیک برای کاهش رسوبات چربی موضعی ، همراه با بازسازی و بهبود قابلیت ارتجاعی پوست بسیار مثر است. نواحی درمان با استفاده از تزریق حل کننده چربی عبارتند از:

زانو ، ران ، باسن ، شکم و “چانه مضاعف”.

مواد موثر کوکتل مزو لاغری درماهیل LL

لسیتین هیدروژنه GF (فسفاتیدیل کولین) کارنیتین ، sh-oligopeptide-2 (CG-IGF1)

لسیتین هیدروژنه PT (فسفاتیدیل کولین) کارنیتین ، دکاپپتید -4 (CG-IDP2)

کوکتل مزو روشن کننده و ضد لک SB

مزوتراپی Dermaheal SB (روشن کنندگی پوست) برای کاهش و جلوگیری از رنگدانه بیش از حد و مبارزه با لکه های پیر عمل می کند. این فرمول حاوی عصاره Arbutin و شیرین بیان است که با مهار آنزیم تیروزیناز به طور تهاجمی مانع تبدیل L-DOPA به eumelanin و Phaeomelanin می شود. با کار برای روشن و جلوگیری موثر از رنگدانه سازی بیشتر پوست ، پوست را نرم و درخشان می کند.

مزوتراپی روشن کننده پوست Dermaheal برای کاهش و جلوگیری از پیگمانتاسیون بیش از حد و مبارزه با لکه های پیر عمل می کند. این فرمول حاوی عصاره Arbutin و شیرین بیان است که با مهار آنزیم تیروزیناز به طور تهاجمی مانع تبدیل L-DOPA به eumelanin و Phaeomelanin می شود. با کار برای روشن و جلوگیری موثر از رنگدانه سازی بیشتر پوست ، پوست را نرم و درخشان می کند.

مواد موثر کوکتل مزو روشن کننده درماهیل SB

PT پنتاپپتید -13 (CG-ASP) ، الیگوپپتید -34 (CG-TGP2) ، الیگوپپتید -50 (CG-گلامرین) ، عصاره ریشه 3-و-اتیل اسید اسکوربیک ، Arbutin ، Glycyrrhiza Glabra (شیرین بیان)

کوکتل مزو جوانساز و ضد چین و چروک SR

Dermaheal SR یک درمان قدرتمند ضد پیری در صورت است که پوست را جوان می کند و باعث کاهش چین و چروک و خطوط ریز می شود. حاوی اسید هیالورونیک خالص برای مرطوب سازی پوست و کوچک شدن منافذ پوست ، با تحریک تکثیر سلولی ، پوست خشک و مات را احیا می کند.

یک درمان قدرتمند ضد پیری صورت که پوست را جوان می کند و باعث کاهش چین و چروک و خطوط ریز می شود. حاوی اسید هیالورونیک خالص برای مرطوب سازی پوست و کوچک شدن منافذ پوست ، با تحریک تکثیر سلولی ، پوست خشک و مات را احیا می کند. تولید کلاژن و الاستین را تقویت می کند تا خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش دهد ، از ظاهری محکم تر ، نرم تر ، نرم تر ، روشن تر و جوان تر ارائه می کند.

مواد موثر کوکتل مزو جوانساز و ضد چین و چروک SR

GF sh-Oligopeptide-1 (CG-EGF) ، sh-Oligopeptide-2 (CG-IGF1) ، sh-Polypeptide-1 (CG-bFGF) ، sh-Polypeptide-2 (CG-TRX) ، مس Tripeptide-1 ، 14 ویتامین ، 24 اسید آمینه ، 4 ماده معدنی ، 4 کوآنزیم ، 4 اسید نوکلئیک ، 2 عامل کاهش دهنده.

PT الیگوپپتید -24 (CG-EDP3) ، دكاپپتید -4 (CG-IDP2) ، استیل دكاپپتید -3 (رجولین) ، تریپپتید -6 (CG-CTP) ، مس تریپپتید -1 ، 13 ویتامین ، 24 اسید آمینه ، 5 ماده معدنی ، 4 کوآنزیم ، 4 اسید نوکلئیک ، 2 عامل کاهش دهنده.

قیمت کوکتل مزو درماهیل

قیمت کوکتلهای مزو درماهیل محصول کشور کره جنوبی ، از جمله محصولات مزوتراپی ارزان قیمت می باشد. علت قیمت ارزان کوکتل مزوتراپی ، حجم 5cc محصولات درماهیل می باشد. اگر بدنبال مزو میکرونیدلینگ با قیمت مناسب هستید، می توانید از مزو مطمئن درماهیل استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.