اگر بدنبال بهترین کوکتل مزوتراپی هستید، می توانید با کارشناسان فروش کوکتل مزوتراپی ما تماس حاصل نمایید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸

بهترین مزو روشن کننده پوست
مزو غبغب بایواسکین - bioskin redupro
مزو لیفت - مزو بایواسکین - revitalift pro bioskin
مزو مو - hair meso cocktail
کوکتل مزو لاغری درماهیل ll
کوکتل جوانساز درماهیل HSR
مزو روشن کننده درماهیل
مزو درماهیل مو hl dermaheal meso
مزو dmae فیوژن
کوکتل مزو فیوژن fusion
مزو مو فیوژن Fusion Hair
مزو فیوژن Fusion meso
مزو لاغری - مزولایک - meso lipo
مزو مو اسپانیا - مزو hair lady - مزولایک
مزو هیالورونیداز
مزو هیالورونیک اسید - مزولایک - Mesolike 3.5
مزو توسکانی - نماینده فروش توسکانی - مزو toskani
مزو توسکانی - نماینده توسکانی - مزو toskani
آمپول توسکانی - فروش مزو توسکانی
مزو توسکانی - نماینده توسکانی - مزو toskani

بهترین کوکتل مزوتراپی موضوع این مطلب آموزشی در مورد کوکتل مزوتراپی است. اگر بدنبال مرکز معتبر فروش بهترین کوکتل مزوتراپی هستید، می توانید با کارشناس فروش بهترین کوکتل مزوتراپی گروه بازرگانی ما تماس بگیرید تا بتوانید خرید بهترین کوکتل مزوتراپی را براحتی انجام دهید.

مواد مزوتراپی

یکی از شیوه های درمانی که بدون عمل بیهوشی و بدون نیاز به بستری شدن تنها با استفاده از تکنیک های تزریقی سریع و بدون درد برای درمان های پزشکی و زیبایی کاربرد موثر و رضایت بخشی دارد ، مزوتراپی نام دارد که در جریان پروسه ی درمانی آن ساختار و ترکیبات هومیوپاتیک که معمولاً به دست کارشناسان و متخصصان تعیین و تجویز می گردد ، به لایه ی درم پوست نواحی مورد هدف تزریق می شود.

مواد مزوتراپی به منظور بهبود و برطرف کردن همه ی انواع ضایعات و عیوب کارایی و کاربرد نخواهد داشت. اصولاً این تکنیک شکلی از راه های تزریقی کوکتل های پیشرفته و تخصصی دارویی بوده و لازم است از تزریق دارویی به منظور برجسته سازی و حجم دهی به بافت و عضوهای صورت و بدن تفکیک گردد. مزوتراپی یک درمان زیبایی پزشکی تازه می باشد. در این شیوه ترکیبات دارویی را در عضوها و بافت های مورد هدف به شکل زیرپوستی در لایه میانی پوست وارد می کنند ، تزریق ها در فواصل زمانی معین از طریق وسایل و سوزن های تخصصی مزوتراپی صورت خواهد گرفت.

مزوتراپی در حقیقت از دو لغت یونانی مزو به مفهوم میان و مرکز و لغت تراپی به مفهوم درمان پزشکی ترکیب شده است که همان گونه از نام این تکنیک مشخص است ، در مزوتراپی سطوح مرکزی و درم پوست را معالجه و بهبود و مورد هدف قرار می دهیم.

همان گونه که ذکر شد مزوتراپی یکی از اقدامات زیبایی می باشد که بدون جراحی صورت گرفته و در طی فرایند آن ترکیبات هومیوپاتیک که بیشتر توسط متخصصان جانشین تشخیص داده شده به درون لایه های میانی پوست تزریق می گردد.

این عمل که تقریباً تهاجمی بوده با تزریق زیرپوستی یا درون بافتی ، ترکیب از ویتامین ها ، عصاره های گیاهی ، آنتی اکسیدان ها ، هورمون های رشد و سایر ترکیبات مهم در دوزهای خیلی کم و مختصر اجرا می گردد. مروتراپی به منظور رفع هر عارضه ای کاربرد نداشته و به بیانی ساده تر این شیوه شکلی از هدایت دارو می باشد و می بایست با بزرگ سازی و حجم دادن به بافت عملکرد آن فرق داده شود.

بهترین کوکتل مزوتراپی ؛ مزوتراپی یکی از راهکارهای درمانی ابتکاری است که در طی سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در این راه انتقال دارو در قسمت های گوناگون پوست اعمال می گردد و در عوض خوردن مستقیم دارو از راه دهان به داخل پوست انتقال داده می شود. از این رو با بهره گیری از این شیوه ، دارو سریع تر تاثیرات خود را اعمال کرده و نتایج درمانی آن به سرعت ظاهر خواهد شد. تزریق های منظم و مستمر از راه ابزارهای اختصاصی مزوتراپی در سیکل های مشخص به پوست میسر می شود.

کوکتل جوانساز درماهیل HSR

کوکتل جوانساز درماهیل HSR dermaheal meso

موارد استفاده مواد مزوتراپی در زیبایی

*مواد مزوتراپی ، برطرف شدن شلی و سستی پوست و افزایش سفتی و قوام و بالاکشیدن پوست صورت

*بهبود تورم و برجستگی دور چشم و بالا بردن پلک چشم

*مواد مزوتراپی ، به منظور از بین بردن کبودی و سیاهی و چروک های اطراف چشم

*برطرف کردن برآمدگی و تجمع چربی های مازاد اندام های بدن

*محو کردن جای اسکار ، آکنه و لک های پوستی

*تزریق مواد مزوتراپی ، به منظور قطع ریزش مو ، احیا و تغذیه موها

*با استفاده از بهترین کوکتل مزوتراپی حذف ترک های پوستی متاثر از بارداری و کاهش وزن بدن

*مواد مزوتراپی ، از بین بردن غبغب در زیر چانه و افتادگی پوست گردن

به منظور انتقال ترکیبات دارویی در مزوتراپی دوز ، نوع ماده ی استفاده شده و دستگاه به کار گرفته شده یکسان و همانندی ویژه ی همه ی افراد موجود نیست. پزشکان معمولاً از مواد و شیوه های مختلفی بهره می گیرند که عبارتند از:

ـ ویتامین ها ، عصاره های گیاهی و مواد معدنی

ـ آنزیم هایی مثل هیالورونید و کلاژنار

ـ مواد هورمونی مثل تیروکسین و کلسیتونین

ـ داروهای آنتی اکسیدانی و آنتی بیوتیکی

مزو ضد لک - مزو اسکار Scarpro bioskin

مزو ضد لک – مزو اسکار Scarpro bioskin

انواع بهترین کوکتل مزوتراپی 

کوکتل مزوتراپی توسکانی

کوکتل مزوتراپی رویتاکر

کوکتل مزوتراپی فیوژن

کوکتل مزوتراپی درماهیل

کوکتل مزوتراپی بایواسکین

کوکتل مزوترپی مزولایک

مزو رویتاکر - مزو revitacare - مزو رویتاکر مو

مزو رویتاکر – مزو revitacare – مزو رویتاکر مو

شیوه های استفاده از مواد و کوکتل های مزوتراپی

این شیوه درمانی با استفاده از دستگاه های مخصوصی نظیر دستگاه میکرونیدلینگ ، مزوگان ، درمارولر ، اتوی صورت ، ماساژورها به راحتی قابل استفاده و قابل انجام است.

میزان تاثیرگذاری آمپول های مزوتراپی

رویه ی تاثیرگذاری و موفقیت درمانی با سوزن های مزو بسته به وضعیت بیمار و بدن فرد برای تمام افراد همسان و برابر نخواهد بود.بدین سبب ، در این خصوص نمی توان به صراحت و مسجل صحبت کرد. برای مثال احتمال دارد آمپول های مزوتراپی برای از بین بردن و رفع سلولیت ، لاغری موضعی و حذف چربی های اضافی موفقیت آمیز باشد و یا بالعکس برای شخص دیگر نتایج اثربخشی به دنبال نداشته باشد.

مزو مو توسکانی - فروش توسکانی

مزو مو توسکانی – فروش توسکانی

نتیجه درمانی با مزوتراپی و استفاده از مواد مزوتراپی

مراجعین استفاده از مواد مزوتراپی لازم است که به این موضوع واقف باشند که اثربخشی سوزن های مزوتراپی حتمی و محقق شده نخواهد بود. اساساً تکنیک های درمانی در عموم موارد زودگذر و ناپایدار بوده و جهت بدست آوردن و حفظ و پایداری اثرات دلخواه و ایده آل لازم است که در سیکل های زمانی تشخیص داده شده توسط متخصص ، از نو تزریق دارو را تکرار نمود. پیشنهاد می شود که دو نوبت درمانی نخست را در خلال یک ماه تزریق تزریق کنید و پس از آن نوبت های آتی با سیکل درمانی 3 ماه یک مرتبه اجرا شود. آنگاه برای حاصل شدن و حفظ اثربخشی مقبول و ایده آل سوزن های مزوتراپی لازم است درمان را سالی یک نوبت از سر بگیرید.

مواد منع استفاده از مواد مزوتراپی

  • خانم ها در دوره ی بارداری و شیردهی ، تا پایان این دوره باید از تزریق پوستی مواد مزوتراپی و فیلرهای پوستی خودداری کنند.
  • کسانی که درگیر مشکلات دیابت ، اختلالات انعقادی ، سرطان و ام اس فعال ، صدف پوستی و عفونت و زخم فعال و … هستند.
  • کسانی که زمینه آلرژی شیمیایی دارویی دارند ، گزینه مناسبی برای استفاده از روش مزوتراپی نیستند.
  • افرادی که پیشینه مشکلات قلبی و مغزی دارند حتما قبل از تزریق باید با پزشک مشورت کنند.
مزو توسکانی - نماینده فروش توسکانی - مزو toskani

مزو توسکانی – نماینده فروش توسکانی – مزو toskani

عوارض جانبی آمپول های مزوتراپی

بهترین کوکتل مزوتراپی ؛ روش مزوتراپی حتماً می بایست به وسیله متخصص و در کلینیک های با مجوز معتبر اجرا گردد. به طور معمول مزوتراپی عارضه های جانبی مهلک و شدیدی به همراه ندارد اما در بعضی از موارد بیماران با عارضه های جانبی و واکنش های پوستی معمول و زودگذر مثل قرمزی ، تهوع ، تغییر رنگ پوست ، درد جزئی ، عفونت رو به رو می شوند که اغلب این نشانه ها ناپایدار بوده و بعد از سپری شدن چند روز از تزریق بهبود خواهند یافت. در صورت مشاهده هرگونه نشانه ی غیر طبیعی و شدید پزشک خود را در جریان قرار دهید.

مزو هیالورونیک اسید - مزولایک - Mesolike 3.5

مزو هیالورونیک اسید – مزولایک – Mesolike 3.5

مزایای استفاده از کوکتل مزوتراپی

  • از بابت پرداخت درمانی کم هزینه و موجه می باشد.
  • این متد درمانی بدون درد و ناراحتی به شکل سرپایی اجرا می گردد و عارضه و ضایعات جدی و مهلکی به همراه ندارد.
  • ترکیبات دارویی استفاده شده بعد از درمان ، فوراً بر نقاط تحت درمان موثر واقع شده و نتیجه و نشانه های بهبودی خیلی زود ظاهر و رویت خواهد شد.
  • بعد از تزریق ، احتیاجی به سیکل بهبودی و استراحت خاصی نیست و بیماران قادر هستند فعالیت های معمول خود را از سر بگیرند.
  • در این شیوه درمانی انتقال دارو را می شود در سیکل های زمانی مشخصی در بخش های مورد هدف تزریق کرد و بدون هیچ مانع و عارضه ای تزریق را فراتر از چندین نوبت تجدید و در دوزهای کم کنترل شده ، انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.