فروش نخ لیفت از مرکز فروش نخ نیک به شما این اطمینان را می دهد که می توانید نخ لیفت کره ای مطمئن داشته باشید. فروش نخ لیفت تنها ویژه پزشکان می باشند. انواع نخ لیفت کاگ ، نخ لیفت مونو . خرید نخ لیفت نوبل ، نخ لیفت آفرودیت

۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸

نخ لیفت - فروش نخ لیفت - خرید نخ لیفت

نخ لیفت – فروش نخ لیفت – خرید نخ لیفت

تا همین اواخر ، تنها راه حل مشکلات ناشی از شلی پوست صورت – مانند جوزک ها و افتادگی گونه ها – جراحی لیفت صورت بود.

پس از همه ، در حالی که درمان های سطح پوست می توانند به بازگرداندن درجه ای از استحکام کمک کنند ، اما هنگامی که پوست شل وجود دارد ، فقط یک چاقوی جراحی می تواند آن را از بین ببرد. با این حال ، در حالی که رویكرد اتكا به تركیبات تزریقی و ظهور مجدد سطح پوست تا جراحی لیفت صورت برای بسیاری از بیماران كاملاً ضروری است ، اما همه مایل و قادر به جراحی نیستند. اگر شما در این گروه باشید ، خوشحال خواهید شد که بدانید روش جدیدی برای پر کردن شکاف بین جوان سازی صورت غیر تهاجمی و جراحی لیفت صورت ایجاد شده است: “لیفت با نخ”.

لیفت با نخ چیست؟

نخ لیفت ؛ لیفت با نخ نوعی روش است که در آن بخیه های موقت برای تولید “لیفت” ظریف اما قابل مشاهده در پوست استفاده می شود. جراح زیبایی به جای از بین بردن پوست شل صورت بیمار با جراحی ، آن را به راحتی با دوخت قسمت هایی از آن معلق می کند.

این کار باعث می شود پوست کمی به عقب کشیده شود و در نتیجه صورت را بلند و سفت می کند. نخ ها علاوه بر اینکه برای بلند کردن پوست ایده آل هستند ، به روشی دیگر با پیری مقابله می کنند: با تحریک “پاسخ بهبودی” بدن و باعث می شوند که بدن مقدار زیادی کلاژن را به مناطق تحت درمان برساند. این مهم به دلیل نقش حیاتی کلاژن در روند پیری است.

کلاژن به حمایت از “فاکتورهای رشد” کمک می کند که تا حد زیادی بر وضعیت پوست ما تأثیر می گذارد. کلاژن علاوه بر اینکه برای ترمیم زخم استفاده می شود ، به استحکام ، حجیم و لطیف نگه داشتن پوست نیز کمک می کند. هر چه پیرتر می شویم ، بدن ما به تدریج کلاژن کمتری تولید می کند که منجر به کاهش 80 درصدی ضخامت پوست در حدود 70 سالگی می شود. این کاهش حجم و قدرت عامل بزرگی در ایجاد پوست و چین و چروک های اضافی است.

با ضعیف شدن پوست ، دیگر قادر به حمایت کافی از بافت های زیر آن نیست ، به این معنی که نیروی جاذبه آن را به سمت پایین می کشد و کشش می دهد. تزریق پوست صورت با کلاژن تازه در صورت خفیف بودن علائم شلی پوست می تواند به کاهش سستی (با ضخیم شدن و آبرسانی پوست) کمک کند و هم از بدتر شدن آن (با تقویت پوست) جلوگیری کند.

به عبارت دیگر ، روند جوان سازی با نخ لیفت مداوم و تدریجی را برای بافت های صورت فراهم می کند. بیمارانی که به منظور تحریک کلاژن لیفت نخ دارند ، بهبود تدریجی رنگ و استحکام پوست آنها را مشاهده می کنند. در حالی که نخ های آنها در جای خود قرار دارد ، پاسخ بهبودی بدن به طور مداوم فعال می شود زیرا بدن می خواهد مناطق بخیه زده شده را “التیام” داده و بخیه ها را از بدن خارج کند.

بدن از نظر بیولوژیکی طوری برنامه ریزی شده است که وقتی هر جسم خارجی موجود در درم را حس می کند ، واکنش نشان دهد. خوشبختانه ، از آنجا که نخ های قرار گرفته در زیر پوست در هنگام لیفت با نخ بسیار کوچک هستند ، بیمار هیچ یک از این اتفاقات را احساس نخواهد کرد. هنگامی که پوست اطراف آنها بهبود یافت ، اکثر افراد به هیچ وجه نمی توانند بخیه های خود را احساس کنند.

نخ لیفت - فروش نخ لیفت - خرید نخ لیفت

نخ لیفت – فروش نخ لیفت – خرید نخ لیفت

داشتن نخ لیفت به جای سایر روش های لیفت صورت چه مزایایی دارد؟

برای بسیاری از بیماران ، بزرگترین مزیت داشتن لیفت با نخ به جای لیفت صورت ، کاهش بسیار زیاد زمان ریکاوری مرتبط با لیفت با نخ است. هنگامی که بیمار جراحی لیفت صورت انجام می دهد ، باید به شدت آرام شود. به این ترتیب ، بیمار باید شرایطی را فراهم کند که شخصی وی را از بیمارستان به خانه منتقل کند.

بیشتر بیماران لیفت صورت همچنین حداقل به مدت سه روز پس از جراحی به مراقبت شبانه روزی از یک سرایدار احتیاج دارند. بعلاوه ، اگر بیمار هنوز بچه در خانه دارد ، ممکن است به کمک مراقبت از کودک نیز نیاز باشد. بیماران لیفت صورت معمولاً برای بهبودی نیاز به یک تا دو هفته تعطیل کار دارند.

از طرف دیگر ، بازیابی از طریق لیفت با نخ نسبتاً آسان است. لیفت با نخ را می توان به جای بیهوشی عمومی ، تحت موضع انجام داد ، به این معنی که بیماران با نخ لیفت می توانند بلافاصله پس از انجام عمل ، خود را به خانه برسانند و از خود مراقبت کنند. در حالی که برخی از بیماران پس از لیفت با نخ کمی درد ، قرمزی و تورم را تجربه می کنند و بنابراین مایلند که بقیه روز را تعطیل کنند ، بیشتر آنها می توانند بلافاصله به کار خود برگردند.

پس از لیفت با نخ به ندرت به داروی قوی درد نیاز است که بازگشت به روال عادی بیماران را آسان می کند. بنابراین این روش برای افرادی که در خانه بچه دارند یا افرادی که مشاغل سخت و طاقت فرسایی دارند ایده آل است.

در حالی که بهبود لیفت با نخ به ویژه فشرده نیست ، بیماران همچنان باید در هنگام بهبودی چند اقدامات احتیاطی جزئی انجام دهند. مهم است که اطمینان حاصل کنید که حداقل یک هفته پس از قرار دادن نخ ها ، صورت خود را هنگام پاک کردن یا استفاده از مرطوب کننده ، به شدت مالش نمی دهید. همچنین باید سعی کنید سر خود را کمی بالا بیاورید تا هنگام خواب مستقیم روی صورت خود را بلغزانید.

آسانسورهای نخ با توجه به غیرتهاجمی بودن کم خطر هستند. در واقع پس از لیفت با نخ خطر ایجاد زخم ، کبودی شدید ، خونریزی یا سایر عوارض وجود ندارد. در موارد نادر ، بیماران ممکن است تحریک ، عفونت یا بخیه های زیر پوست آنها دیده شود. اگر این اتفاق بیفتد ، بخیه ها به راحتی برداشته می شوند و صورت بیمار به حالت قبلی خود برمی گردد.

سرانجام ، از آنجا که انجام لیفت با نخ بسیار راحت تر از جراحی لیفت صورت است ، مقرون به صرفه تر است.

اگرچه لیفت با نخ بسیار سودمند است ، اما برای بیماران مهم است که انتظارات واقعی خود را از این روش حفظ کنند. در حالی که بالابرهای نخ قطعاً تغییرات قابل مشاهده ای ایجاد می کنند ، اما معمولاً فقط چند میلی متر صورت را بلند می کنند. به همین ترتیب ، آنها نتیجه نهایی ظریف تر و طبیعی تر از جراحی لیفت صورت ایجاد می کنند. بنابراین آسانسورهای نخی برای بیمارانی که با علائم خفیف تا متوسط ​​و بیش از حد شدید شلی پوست روبرو هستند ، بهترین حالت را دارند.

نخ لیفت - فروش نخ لیفت - خرید نخ لیفت

نخ لیفت – فروش نخ لیفت – خرید نخ لیفت

چه کسانی برای لیفت نخ مناسب هستند؟

کاندیدای ایده آل لیفت با نخ معمولاً در اواخر دهه سی تا اوایل دهه پنجاه است ، در حالی که اکثر بیماران بالای 55 سال عمیقاً از جراحی لیفت صورت سود بیشتری می برند. لیفت با نخ می تواند جایگزینی برای لیفت صورت برای بیماران مسن که به دلایل پزشکی قادر به جراحی نیستند فراهم کند.

از آنجا که لیفت با نخ با بی حسی موضعی انجام می شود ، بسیاری از افرادی که بیماری های مرتبط با سن دارند و آنها را مستعد جراحی نمی کند (مانند فشار خون بالا ، دیابت نوع دو و بیماری های قلبی عروقی) می توانند با خیال راحت این روش درمانی را انجام دهند. اگر شرایط سلامتی برجسته ای دارید ، حتماً با پزشک خود درمورد اینکه لیفتینگ نخ برای شما مناسب است یا خیر صحبت کنید.

درک این نکته مهم است که گرچه هیچ روش لیفتینگ نمی تواند نتایج دائمی ایجاد کند ، اما جراحی لیفت صورت معمولاً نتایج طولانی تری نسبت به لیفت با نخ ایجاد می کند. نتایج جراحی لیفت صورت می تواند تا یک دهه طول بکشد ، در حالی که لیفت با نخ به طور کلی از یک تا سه سال طول می کشد. با این حال ، از آنجا که روش لیفت با نخ بسیار کم خطر است ، بیمارانی که نتایج لیفت با نخ را دوست دارند ، معمولاً می توانند بخیه های موقتی را که جذب بخیه های قدیمی بدن می شوند ، قرار دهند.

نخ لیفت چگونه کار می کند؟

روش لیفت با نخ به دو روش کار می کند.

اولی کاملاً ساده است. با نخ های بخیه های حلقوی حل شده در زیر پوست شما ، پزشک می تواند پوست شما را محکم به دور پیشانی ، گردن یا تنه بکشد.

“خارهای” نامرئی و بدون درد به پوست شما چسبیده و اطمینان حاصل کنید که نخ با بافت محکم و عضلات شما محکم شده است.

پس از قرار دادن یک نخ خاردار ، پاسخ بهبودی بدن شما شروع می شود. حتی اگر در اثر نخ های زیر پوست آسیب نبینید ، بدن شما یک ماده بخیه را تشخیص می دهد و تولید کلاژن را در منطقه آسیب دیده تحریک می کند. کلاژن می تواند شکاف های افتاده پوست را پر کرده و کشش جوانی بیشتری را به صورت شما بازگرداند.

یک مطالعه در سال 2017 ، منبع معتبر پیشنهاد کرد که اثر اصلی روش لیفت با نخ ، محکم تر و ساختارمندتر نشان دادن پوست است. بعد از یک سال ، با حل شدن بخیه ها ، این اثر شروع به کاهش می کند. با این حال ، یک اثر “جوان سازی” ثانویه وجود داشت که در جای خود باقی ماند و 3 سال یا بیشتر پس از عمل قابل توجه بود.

مطالعه ای در مورد نخ لیفت ، به این نتیجه رسید که برای درک اثرات طولانی مدت آنها ، تحقیقات بیشتری لازم است ، زیرا فن آوری و روش های ارائه بالابرهای نخ همچنان ادامه دارد.

انواع نخ لیفت

انواع نخ لیفت

انواه مختلف نخ لیفتینگ : NovaThreads و Silhouette InstaLift

موضوعات NovaThreads و Silhouette InstaLift به منظور بالا بردن بافت صورت توسط FDA تأیید شده اند. با این حال ، در حالی که این روش ها به مکانیسم عملکردی مشابه متکی هستند و هر دو نتایج عالی دارند ، اما تفاوت های اساسی بین آنها وجود دارد که بیماران باید از آنها آگاه باشند. در زیر ، ما مقایسه خواهیم کرد که این دو روش چگونه با یکدیگر مقایسه می شوند.

نخ لیفت نووا NovaThreads

NovaThreads بخیه هایی است که از ماده زیست سازگار به نام PDO ساخته شده است ، که مخصوصاً برای جذب مجدد ایمن توسط بدن طراحی شده است. NovaThreads حدود چهار تا شش ماه در جای خود باقی مانده و پس از آن مرحله به آرامی حل می شود. با این حال ، بیماران می توانند انتظار داشته باشند که نتایج لیفت NovaThreads خود را برای یک سال یا بیشتر پس از درمان خود مشاهده کنند. این اثر طولانی مدت از بهبود طولانی مدت بیماری پوستی ناشی از تزریق کلاژن ناشی می شود.

NovaThreads در انواع مختلفی وجود دارد: بخیه های خاردار ، که برای جمع آوری پوست (و در نتیجه تولید لیفتینگ بیشتر) و بخیه های صاف یا خمیده ایده آل است. بخیه های صاف لیفت کمتری تولید می کنند ، اما برای تحریک کلاژن بسیار عالی هستند.

بیماران معمولاً بخیه های صافی در نقاط استراتژیک اطراف صورت خود قرار می دهند (مانند گوشه دهان یا در امتداد ابروها) به منظور هدف قرار دادن مناطق مشكل شایع كه علائم پیری در آنها آشكار می شود. از طرف دیگر بخیه های خاردار برای اینکه پوست را به آرامی عقب برده و گونه ها و کرک ها را بلند کند ، نزدیک خط مو قرار می گیرد.

قرار دادن NovaThreads برای بیمار نسبتاً سریع و آسان است. ابتدا از بی حسی موضعی برای بی حس کردن نواحی که قرار است تحت درمان قرار گیرند ، استفاده می شود ، سپس از یک وسیله کوچک (یک کانول یا سوزن نازک) برای قرار دادن نخ های زیر پوست استفاده می شود. این کل فرایند معمولاً فقط 30 تا 45 دقیقه طول می کشد و پس از آن بیمار آزاد است که به کار خود برگردد.

نخ لیفت سیلوئت Silhouette InstaLift

Silvaette InstaLift مانند NovaThreads به استفاده از بخیه های موقت زیست سازگار برای بلند کردن صورت متکی است. Silhouette InstaLift بیشتر از تحریک تولید کلاژن بر روی بلند کردن پوست متمرکز است (البته هر دو هدف را محقق می کند) ، بنابراین نخ های استفاده شده در این روش تا حدودی متفاوت طراحی شده اند. به جای اینکه صاف یا خاردار باشند ، حاوی تعدادی بخیه هستند که با “مخروط” های ریز در هم آمیخته شده اند و در گرفتن بافت مهارت دارند.

این امر باعث می شود نخ ها پوست بیشتری را جمع کنند و باعث ایجاد لیفت قابل توجه تری در گونه ها و کرک ها می شوند. نخ های Siluette InstaLift برای ایجاد نتایج نسبتاً طولانی نیز طراحی شده اند. بیماران می توانند انتظار داشته باشند که از تأثیر Silhouette InstaLift خود به مدت یک تا سه سال لذت ببرند.

داشتن Silhouette InstaLift به طور متوسط ​​حدود 45 دقیقه طول می کشد و با بی حسی موضعی انجام می شود. از سوزن نازک مخصوص طراحی شده برای قرار دادن نخ ها در پوست استفاده می شود و ناراحتی بیمار را به حداقل می رساند. بیماران گاهی اوقات پس از انجام این روش درد و تورم خفیف را تجربه می کنند ، اما معمولاً با مسکن های بدون نسخه می توان آن را کنترل کرد. به همین ترتیب ، اگر Silhouette InstaLift دارید ، احتمالاً می توانید بلافاصله پس از آن به فعالیت های عادی خود برگردید.

بهترین شیوه لیفتینگ با نخ لیفت

از آنجا که بالابرهای نخ بسیار کم خطر هستند و دارای چنین زمان بهبودی کوتاهی هستند ، امکان ایجاد آنها با سایر روشهای غیر جراحی برای ایجاد نتایج قابل توجه تر و قابل توجه تر است. هنگامی که پوست شما در اطراف نخ های قرار داده شده در حین “InstaLift” بهبود یافت ، ما توصیه می کنیم لیفت نخ خود را با درمانی مانند اولتراپی مرتبط کنید.

اولتراپی با استفاده از پالس های آرام انرژی سونوگرافی ، بافت های همبند زیر پوست را گرم می کند و در نتیجه تولید کلاژن را تحریک می کند. اولتراپی ، که اغلب به عنوان “لیفت صورت غیر جراحی” شناخته می شود ، به اندازه کافی ایمن است که تقریباً در هر ناحیه از صورت و گردن قابل استفاده است. با ترکیب این روش با لیفت با نخ ، می توانید میزان کلی سفت کننده پوست دریافت شده را به حداکثر برسانید و با درمان گردن و همچنین صورت ، لیفتینگ یکنواخت تری ایجاد کنید.

در حالی که لیفت با نخ می تواند به طور موثری پوست را سفت کند ، اما برای رفع لکه های سطح پوست طراحی نشده است. بدین ترتیب ، منع علائم سطحی پیری – مانند لکه های پیری ، نواحی رنگدانه ای ناهموار و خطوط ریز – به روشی نیاز دارد که به عنوان “بازسازی سطح پوست” شناخته شود. در هنگام ظاهر شدن سطح پوست ، لایه بالایی درم برداشته می شود و لکه های فوق الذکر از بین می روند. سپس لایه ای از پوست با ظاهری جوان و جوانتر به جای آن رشد می کند.

با ترکیب تعدادی از درمان های مختلف ضد جراحی غیر جراحی ، بیماران می توانند تغییراتی عمیقاً مثبت در ظاهر خود – بدون تحمل مدت زمان بهبودی طولانی همراه با جراحی – بدست آورند.

نخ لیفت

نخ لیفت

مراحل جایگزاری نخ لیفت

روش بلند کردن نخ ممکن است بسته به منطقه ای که شما هدف قرار داده اید و همچنین تنظیمات برگزیده ارائه دهنده شما کمی متفاوت باشد. تکنیک اساسی معمولاً یکسان است.

1- از شما خواسته می شود در اتاقی که رویه شما در آن انجام می شود ، خم شوید. از آنجا که برای جراحی آماده شده است ، الکل و همچنین بی حسی موضعی روی پوست شما قرار می گیرد.

2- از یک سوزن یا کانول نازک برای قرار دادن نخ های زیر پوست شما استفاده می شود. قرار دادن نخ ها می تواند 30 تا 45 دقیقه طول بکشد.

3- پس از قرار دادن نخ ها ، روش قرار دادن حذف می شود. ممکن است در زیر پوست احساس فشار یا سفتی کنید.

4- در طی چند دقیقه از بیرون آمدن سوزن ها ، روش شما کامل می شود و شما آزادانه به خانه می روید.

مناطق مورد نظر جهت لیفت با نخ

بسیاری از افراد لیفت با نخ را برای نواحی صورت انتخاب می کنند که “آویزان” شده و یا به مرور زمان کمتر محکم به نظر می رسد. این مناطق شامل موارد زیر است:

خط فک

خط ابرو

ناحیه زیر چشم

پیشانی

گونه ها

از لیفت با نخ همچنین برای لیفت کردن و سفت شدن سینه ها ، خصوصاً بعد از بارداری و کاهش وزن ، از منبع اعتماد استفاده می شود.

عوارض جانبی نخ لیفت 

لیفت با نخ یک روش کم خطر در نظر گرفته می شود ، اما عوارض جانبی و خطر ابتلا به عوارض وجود دارد.

پس از بلند کردن نخ ، غیر معمول نیست که موارد زیر را تجربه کنید:

کبودی

تورم

خون ریزی

درد جزئی در محل تزریق نخ

15 تا 20 درصد احتمال بروز عوارض ، از جمله فرورفتگی وجود دارد. عوارض احتمالی جزئی هستند و به راحتی قابل اصلاح هستند.

نخ لیفت

نخ لیفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.