فروش ژل سیتوسیال 

اگر قصد خرید ژل سیتوسیال دارید و یا بدنبال ژل سیتوسیال ایران هستید تا بتوانید قیمت ژل سیتوسیال را دریافت کنید، همچنین اگر پزشکی هستید که قصد دارید مرکز فروش ژل سیتوسیال را شناسایی کنید تا بتوانید خرید ژل سیتوسیال از مرکز معتبر فروش ژل سیتوسیال داشته باشید، می توانید با کارشناس فروش ژل سیتوسیال تماس بگیرید. 

۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸

سیتوسیال Cytosial

کمپانی تولید کننده ژل سیتوسیال فرانسه فرآورده های هیالورونیک اسیدی خود در کشور به وسیله ی سیتوسیال ایران پخش و ارائه می کند. در صورتی که متخصصان در پی یافتن مراکز فروش سیتوسیال می باشند و یا تمایل دارند درباره ی خرید محصولات سیتوسیال راهنمایی کسب کنند ، قادرند تا با کارشناسان فروش فیلر سیتوسیال ارتباط و تماس برقرار کنند.

سیتوسیال انواع گسترده ای از پرکننده های هیالورونیک اسیدی با روش پیوند متقاطع می باشد که از برتری ها و فواید گوناگونی بهره مند می باشد که سبب می گردد پوست به منظور برطرف کردن اثرات و نشانه های پیری با جلوه ای طبیعی و اثرات بلندمدت تحریک و تقویت شود. سیتوسیال فرآورده ای یکنواخت و تک رنگ می باشد که به سادگی به سطوح تحتانی لایه میانی پوست تزریق می گردد و این مساله موجب شده تا در طی تزریق حتی بدون مواد بی حسی موضعی در نقاط ظریف و زودکنش ، تزریق بدون ناراحتی و درد انجام گیرد. گذشته از این ، فیلر سیتوسیال پایداری زیادی در مقابل انسداد و نابودی آنزیمی و مکانیکی عرضه می نمایند.

انواع سیتوسیال شامل 3 نوع فیلر پوستی زیر می باشد؛

*مدیوم

*دیپ

*ولیوم

سیتوسیال مدیوم از حداقل پیوند متقاطع برخوردار بوده که روانی زیادی دارد و این امر سبب می گردد جهت تزریق در نواحی ظریف و زودکنش نظیر خطوط دور لب مناسب باشد.

سیتوسیال دیپ دربردارنده ی اسید هیالورونیک کراس لینک زیادتری بوده و از این رو گرانروی و چسبندگی بالاتری دارد که ماندگاری بلندمدت تری را تضمین و بدین جهت به منظور رفع چین و چروک های متوسط تا شدید پوستی ایده آل است.

سیتوسیال ولیوم دارای حداکثر پیوند متقاطع بوده که به آن این قابلیت را می بخشد تا بافت های وسیع تری را با ماندگاری بلندمدت و اثرات طبیعی درمان نماید.

شرکت Bioxis یک پروسه ی فرآوری خاص و بی نظیر طراحی و بسط داده است. کمپانی سازنده سیتوسیال در کشور فرانسه ، ترکیبات و ژل های پوستی کاملاً باکیفیت قوی و حرفه ای عرضه می کند. شناخت احتیاجات و توقعات بیماران و پزشکان با به کارگیری حداکثر معیارها در مرغوبیت و سلامت و اطمینان تحقق می یابد.

پروسه ی پژوهش و پیشرفت کمپانی سیتوسیال دربرگیرنده ی تازه ترین لوازم دارویی نظیر غرفه بهداشتی ISO5 سترون سازی تبخیر صنعتی ، همگنی آب دارویی باکیفیت و آنالیز پایانی همه جانبه سوزن پیش از آزاد کردن می باشد.

شایان ذکر است که Bioxis توسط ISO13485  و CEE Dir93/42/ گنجایش ساخت و پروسه ی پیشرفت آن موردتایید قرار گرفته است.

ژل سیتوسیال ولیوم

یک پرکننده هیالورونیک اسیدی تک فازی می باشد که جهت حذف نشانه های پیری به وسیله متخصص مورد استفاده قرار می گیرد. اصلاح چین و چروک های پوستی ، ترمیم و بهبود حجم تحلیل رفته بافت صورت ، درمان بیماری عدم تولید و تخریب بافت چربی خفیف تا نرمال ، حجم دهی به گونه ها ، حالت دهی به چانه و نواحی خاص صورت ، محو چین و چروک های خیلی شدید پوست گزینه ایده آل و اثربخشی به حساب می آید. کارایی روانی و ویسکوزیته زیاد آن ، نتایج درمانی بلندمدت و اطمینان و سلامت آن را ضمانت می کند.

ژل سیتوسیال والیوم - سیتوسیال صورت - cytosial

ژل سیتوسیال والیوم – cytosial

سیتوسیال دیپ

ژل سیتوسیال دیپ به منظور پرسازی چین و چروک های پوستی ، ترمیم و تقویت حجم بافت تحلیل رفته صورت ، رفع تیرگی و پژمردگی پوست ، درمان بیماری عدم تولید و تخریب بافت چربی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلر برای محو چین و چروک های شدید پوستی و نیز تزریق لب مناسب است.

سیتوسیال دیپ - سیتوسیال لب - Cytosial

سیتوسیال لب – Cytosial

ژل سیتوسیال مدیوم

سیتوسیال مدیوم جهت اصلاح چین و چروک های نرمال پوستی ، رفع کدری و پژمردگی پوست ، چین و چروک های اطراف چشم ، ترمیم بافت تحلیل رفته صورت یک گزینه عالی است.

ژل فرانسوی زیر چشم - سیتوسیال زیر چشم - cytosial medium

ژل فرانسوی زیر چشم – cytosial medium

 

قیمت ژل سیتوسیال

قیمت ژل سیتوسیال به نرخ ارز های خارجی بستگی دارد. قیمت ژل سیتوسیال ولوم نسبت به قیمت ژل سیتوسیال دیپ و مدیوم بیشتر است. همچنین ارزان ترین ژل سیتوسیال ، مدل مدیوم است. این ژل مخصوص زیر چشم می باشد. قیمت ژل های سیتوسیال 100.000 تومان با هم اختلاف دارند. قیمت ژل سیتوسیال دیپ کمتر از مدل ولوما و بیشتر از مدل مدیوم می باشد.

نماینده سیتوسیال در ایران

نماینده فروش ژل سیتوسیال چند شرکت می باشد. اگر بدنبال نماینده ژل سیتوسیال در ایران هستید، می توانید با کارشناس فروش ژل سیتوسیال در گروه بازرگانی نیک تماس بگیرید.

شرکت سازنده ژل سیتوسیال

شرکت سازنده ژل سیتوسیال شرکت Bioxis می باشد. این شرکت در کشور فرانسه واقع شده است.

کیفیت ژل سیتوسیال

کیفیت ژل سیتوسیال با توجه به ماهیت شرکت BIOXIS ، در حد کیفیت ژل ژوویدرم توسط پزشکان ایرانی اعلام شده است. این ژل دارای لیبل وزارت بهداشت و وزارت سمت می باشد. این هر حالی است که قیمت آن نسبت به ژوویدرم پایین تر می باشد.

13 Comments

  1. دکتر محمدعلی ثابتی گفت:

    آیا شما نماینده فروش ژل سیتوسیال هستید؟ در صورت تایید لطفا آفر و قیمت های ژل سیتوسیال را بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.