ژل ژوویدرم وولبلا Volbella Juvederm

ژل ژوویدرم وولبلا Volbella Juvederm

ژل ژوویدرم وولیفت Volift Juvederm

ژل ژوویدرم وولیفت Volift Juvederm

ژل ژوویدرم وولوما Voluma Juvederm

ژل ژوویدرم وولوما Voluma Juvederm

ژل ژوویدرم اولترا 4 Ultra4 Juvederm

ژل ژوویدرم اولترا 4 Ultra4 Juvederm

ژل ژوویدرم

ژل ژوویدرم جزو نام های تجاری سرشناس ، قابل اعتماد و باسابقه در سطح بین المللی بوده که محصول تولیدی کشور فرانسه می باشد و از گواهی نامه تایید سازمان غذا و داروی آمریکا FDA بهره مند است.

پرکننده های ژوویدرم از هیالورونیک اسید خالص مشتق و تهیه شده اند. ماده ای که در بدن به شکل عادی و پیوسته تولید می شود. اولین محصول و نتیجه ی هیالورونیک اسید تنظیم رطوبت ، پرسازی بافت و لطیف شدن پوست است. با شروع روند پیری و بیشتر شدن سن ، اندازه ی هیالورونیک اسید در بدن افت پیدا کرده و قابلیت های آن تحت شعاع قرار می گیرد. ویژگی که این فیلر پوستی را ممتاز و برجسته می کند ، بهره گیری روش های تولیدی علمی VYCROSS در تهیه این ژل هاست که به سبب آن بازتاب و نتایج این فیلرها اثربخش تر ، پرکنندگی عالی تر و طول عمر و پایداری طولانی مدت را در موضع تحت درمان خواهند داشت.

موارد استفاده ژل ژوویدرم

فیلرهای ژوویدرم به منظور برجسته سازی و حجم دهی به لب ها کارکرد و اثرات بی نظیر و برجسته ای دارند چون عمدتاً فیلرهای ژوویدرم به منظور برجسته سازی و حجم دهی به لب و نواحی دور لب طراحی و تهیه شده اند و در این باب بالاترین مصرف و کارایی دارند.

علاوه بر این ، ژل ژوویدرم به منظور پرسازی و محو کردن خطوط خنده ، خطوط سطحی دور دهان ، خطوط ظریف اطراف چشم و بینی ، خطوط عمودی اطراف لب مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع ژل ژوویدرم

فیلر ژوویدرم اولترا XC و ژوویدرم ولبلا   XC

این دو فیلر به منظور برجسته سازی و حجم دهی به لب ها و نواحی اطراف گزینه های ایده آل و موثری هستند.

 

ژل ژوویدرم - فروش ژوویدرم - نمایندگی ژوویدرم - اولترا4

ژل ژوویدرم – فروش ژوویدرم – نمایندگی ژوویدرم – اولترا4

 

ژل ژوویدرم - فروش ژوویدرم - نمایندگی ژوویدرم - وولبلا

ژل ژوویدرم – فروش ژوویدرم – نمایندگی ژوویدرم – وولبلا

فیلر ژوویدرم XC و ژوویدرم ولور  XC

این دو پرکننده به طور اختصاصی برای پوست صورت و گردن به کار گرفته می شوند تا اثرات از بین رفته الاستیسیته و کشسانی را به پوست بازگردانند. این فیلرها به سرعت و به راحتی چین و چروک های کوچک تا متوسط پوست و خطوط عمودی اطراف لب و چشم و بینی را محو و صاف می کنند.

ژل ژوویدرم ولوما XC

این فیلر به منظور حجم دادن و برجسته سازی بافت گونه ها مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت اختصاصی برای ناحیه گونه طراحی و تهیه شده است.

ژل ژوویدرم - فروش ژوویدرم - نمایندگی ژوویدرم - ولوما

ژل ژوویدرم – فروش ژوویدرم – نمایندگی ژوویدرم – ولوما

مدت ماندگاری ژل ژوویدرم

مدت پایداری و طول عمر نتایج ژل ژوویدرم در موضع تحت درمان به مواردی مانند دوز تزریقی ، قوام و تراکم فیلر ، ناحیه تحت درمان و شدت عارضه مورد نظر وابسته است. گذشته از این ، ژل های پوستی در بدن هر یک از استفاده کنندگان با میزان سرعت متغیری جذب و محو می شوند. منتها به طور کلی ، پایداری و مدت ماندگاری ژل ژوویدرم 6 الی 18 ماه خواهد بود که پس از سپری شدن این دوره در صورت تمایل به حفظ اثرات مورد رضایت و مطلوب می توان سیکل درمان را دوباره تکرار کرد.

هزینه تزریق ژل ژوویدرم

هزینه پرداختی استفاده از ژل ژوویدرم به دوز و قوام فیلری که جهت درمان مشکلات پوستی تزریق خواهد شد مرتبط بوده و افزون بر این ، بسته به علم ، خبرگی و تبحر متخصص زیبایی تغییرپذیر است. پیشنهاد می شود که پیش از تطبیق مبالغ درمانی زیبایی ژل ژوویدرم به سابقه کاری متخصصان در این زمینه توجه کنید.

عوارض جانبی ژل ژوویدرم

تقریباً همه ی اشخاص علاقمند قادر می باشند فیلرهای ژوویدرم را برای درمان زیبایی تزریق کنند و از فواید و برتری های درمانی آن بهره مند گردند. به علت آنکه این فیلرها از ترکیبات غیرحیوانی و طبیعی استخراج شده اند و اغلب حساسیت خاصی ایجاد نمی کنند و برای بیشتر استفاده کنندگان بازده و اثرات دلخواه و رضایت بخشی را از مصرف این فیلرها فراهم می کنند. با این حال ، احتمال دارد عارضه های جانبی واکنش پوستی خفیفی نظیر قرمزی ، تورم ، خارش ، تغییر رنگ پوست متخصری را در موضع تحت درمان رویت کنند که در بیشتر حالات ، بعد از سپری شدن حداکثر یک هفته بهبود می یابند.

همچنین در موارد ناچیز و جدی ، تزریق فیلر ژوویدرم باعث ظهور عارضه های شدید و برجسته ای مانند بافت مردگی و آسیب به بافت در نواحی شریان ها و بلوک کردن سرخرگ شود که به علت تزریق در نواحی نامناسب در درون رگ به وجود می آید که با استفاده از آنزیم هیالورونیداز این مشکل تا حدودی برطرف می شود.

این گونه عارضه های نادر و مهلک به طور معمول به دلیل عدم تجربه و دانش متخصص تزریق کننده در خصوص روش تزریق و نواحی صحیح تزریق ایجاد می شود. از این رو انتخاب یک متخصص خبره و کلینیک معتبر مساله ای قابل توجه و اساسی در درمان های تزریقی زیبایی به حساب می آید.

شرکت واردکننده ژل ژوویدرم – نماینده ژوویدرم در ایران

شرکت وارد کننده ژل ژوویدرم در کشور چند کمپانی هستند که یکی از واردکنندگان و نمایندگان این ژل های پوستی اصلی ، شرکت اکتوور نام دارد. شرکت نیک ، جزو عاملین پخش فعال ژوویدرم در ایران می باشد که از گروه پخش ژل های تزریقی در تمام نقاط کشور بوده و با هزینه معقول و به صرفه آماده خدمت رسانی به متخصصان و کلینیک های زیبایی درمانی است.

کمپانی وارد کننده ژوویدرم اکتور ، تمام فیلرهای این برند را در کشور که دارای لیبل وزارت بهداشت هستند را تضمین می کند. تمام کسانی که در پی کمپانی وارد کننده ژل ژوویدرم در کشور می باشند و قصد دارند از عاملین اصلی ژوویدرم در کشور محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایند با مشاوره با کارشناسان ما و خرید از شرکت ما قادرند با آسودگی ژل های تزریقی خود را برای بیماران و مراجعان خود تضمین نمایند.

ژوویدرم را بیشتر بشناسید

ژل ژوویدرم یک مارک شناخته شده با پیشینه زیاد در تمام دنیاست که توسط آلرگان فرانسه تهیه و به بازار عرضه شده است. این فیلر هیالورونیک اسیدی از گواهی نامه تایید سازمان غذا و داروی آمریکا FDA برخوردار بوده است. هیالورونیک اسید به صورت معمول در بدن تولید می شود. به منظور افزایش ماندگاری نتایج ژل ژوویدرم آن را به روش کراس لینک تهیه می کنند تا دوام و طول عمر آن ها را به 9 تا 12 ماه در بافت تحت درمان بالا ببرند. هیالورونیک اسید مشتق شده از 2 منشا باکتریال و حیوانی بوده که به سبب امکان آلرژی به پایه گیاهی آن اغلب از نوع باکتریال آن مصرف می شود. هیالورونیک اسید باکتریایی احتیاج به آزمایش آلرژی پیش از استفاده ندارد و در دمای اتاق قابل نگه داری است.

انواع ژل ژوویدرم کدام است؟

فیلر ژوویدرم در دو سوزن 8/0 میلی لیتری ارائه شده که فرآورده های تولیدی تازه ای را با دوام طولانی مدت و عارضه های جانبی حداقل روانه بازار کرده است. نوع VOLUME XC ژوویدرم به سبب غلظت و تراکم بالای هیالورونیک اسید جهت استفاده در سطوح عمقی پوست و به منظور حجم دهی به گونه ها ایده آل و مفید می باشد. نوع VOLLURE ژوویدرم به منظور رفع خطوط خنده و اطراف دهان استفاده می شود و به مدت 18 ماه تاریخ انقضا دارد. نوع VOLBELLA ژوویدرم جهت برجسته سازی لب ها توصیه شده چرا که یکنواخت و لطیف بوده و پس از درمان التهاب مختصری در مقایسه با سایر ژل ها ایجاد می کند.

نکات تزریقی ژل ژوویدرم

به منظور پیشگیری از عارضه های جانبی ژل ژوویدرم توجه به نکات زیر الزامی می باشد:

*در موضع تحت درمان ابتدا از دوز تزریقی اندکی در مقابل دوز بالای فوری ژل مصرف نمایند.

*در زمان هدایت سرنگ به لایه های عمقی پوست صورت نگرفته و با ملایمت سرنگ را خارج سازید.

*هدایت سرنگ حاوی ژل ، هم راستا با سرخرگ شریانی بافت نباشد ، به طوری که سرنگ به صورت زاویه دار در درون بافت تزریق گردد تا داخل سرخرگ وارد نشود.

*با وجود این که تمرکز و باریکی سرنگ خوب تر از کانولا می باشد ولی به سبب تیز نبودن سر کانولا امکان ایجاد منفذ در سرخرگ پایین تر بوده و در نواحی حساس و پرریسک نظیر دور چشم ، خطوط خنده ، نوک بینی ، خطوط میان ابرو توصیه می گردد.

قیمت ژل ژوویدرم چقدر است؟

به دلیل افزایش مرغوبیت ، کاهش عارضه های جانبی و پایداری و طول عمر طولانی تر  انواع تازه ژل های ژوویدرم ، قیمت ژل ژوویدرم اخیراً بیشتر شده است. پزشکان و بیماران قادرند این محصول را از نمایندگی های اصلی و معتبر تهیه نمایند. جهت اطلاع از قیمت ژوویدرم با دفتر گروه بازرگانی نیک تماس بگیرید.

ژل ژوویدرم یا رستیلن؟

فیلر رستیلن ساخت کمپانی مدیسیس کشور آمریکاست و پیش از محصولات ژوویدرم از گواهی نامه تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برخوردار بوده است. با این وجود ، ژل های ژوویدرم به سبب لطافت و همگنی بالا و عدم ایجاد ورم پس از درمان از محبوبیت بیشتری برخوردار است. فیلر رستیلن در سوزن های یک میلی لیتری عرضه شده و از لحاظ هزینه با فیلر ژوویدرم در یک سطح است. ژوویدرم در سوزن های 8/0 میلی لیتری طراحی شده و به منظور استفاده بیمارانی که ماده تزریقی اندکی احتیاج دارند پیشنهاد می شود.

منبع:

https://www.juvederm.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.