ژل آلاینا - آلاینا - Alayna - فروش ژل
ژل آلاینا Alayna
شهریور ۱۳, ۱۳۹۹
ژل 10 سی سی سوفیدرم - ژل سوفیدرم - واردکننده سوفیدرم
ژل سوفیدرم Sofiderm
شهریور ۱۳, ۱۳۹۹

ژل هایومکس

ژل 10 سی سی - فروش ژل 10 سی سی - واردکننده ژل 10 سی سی - ژل هایومکس

ژل 10 سی سی - فروش ژل 10 سی سی - واردکننده ژل 10 سی سی - ژل هایومکس

ژل هایومکس

فیلر هایومکس یک پر کننده هیالورونیک اسیدی است که به وسیله محققان و پژوهشگران کشورهای مختلف تکامل و پیشرفت داده شده است.

کمپانی سازنده هایومکس در رابطه با فیلرهای تزریقی و پلیمرهای زیستی سابقه طولانی و تخصص و تجربه زیادی دارد. دو ویژگی حائز اهمیت یعنی ایمنی و اثربخشی بالا از اهداف اولیه و عمده ژل های هایومکس به حساب می آید.

با افزایش سن و آغاز روند پیری نخستین نشانه های پیری در پوست ظاهر می شود که از شایع ترین این آثار می توان به چین و چروک های دور دهان ، خطوط اطراف چشم ، خطوط پیشانی و به علاوه افتادگی و شلی قسمت میانی صورت و پوست گردن اشاره کرد. به منظور پیشگیری از آثار پیری و مقابله با چین و چروک های ظاهر شده تزریق فیلر هایومکس راه حل وتکنیکی موثر و کاربردی خواهد بود که می توان با تزریق آن به راحتی به نتایج و اثرات شگفت انگیز ، طبیعی و پایداری دست یافت.

علاوه بر این از فیلرهای هایومکس برای برجسته سازی گونه ها ، اصلاح لب های نامتقارن ، حجم دهی و برجسته سازی بی ها ، حجم دادن به چانه و فک و همچنین کاهش و ترمیم خط اخم و خط خنده استفاده کرد.

هایومکس ساخت کشور چین با لیبل کشور سوئیس است که حاوی ده سی سی ژل هیالورونیک اسید می باشد و در حجم دهی به نواحی مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول یک فیلر تجزیه پذیر زیستی با منشا غیرحیوانی می باشد. اتصالات و عناصری که در فیلر هایومکس به کار برده می شود از فناوری خاصی پیروی کرده به طوری که فیلری با ویژگی های مونوفازی ، پایدار و با ویسکوزیته بالا ارائه کرده است. در فیلرهای هایومکس تجزیه اتصالات مونوفازی در این فیلرها به صورت آنی و توام با هم صورت می گیرد و هیچ نوع آثاری از آن در پوست باقی نخواهند ماند. این قابلیت مونوفازی بودن فیلرهای هایومکس احتیاج به ترمیم و بازسازی مجدد چین و چروک ها را به میزان چشمگیری کاسته است ولی فیلرهای دوفازی هیالورونیک اسیدی نیاز به ترمیم مجدد چین و چروک ها خواهند داشت.

مزایای ژل هایومکس

ـ تزریق ژل های هایومکس بدون نیاز به بیهوشی و دوره نقاهت با نتایج سریع و آنی صورت می گیرد.

ـ تکنیک تزریق ژل های هایومکس بدون درد و ناراحتی با سرنگ های BD خاص و تنها در یک جلسه انجام می شود.

ـ هیالورونیک اسید موجود در فیلر هایومکس منشا غیرحیوانی دارد و هنگامی که تجزیه می شود به صورت طبیعی جذب بدن شده و سبب بروز هیچ عارضه و مشکلی نخواهد شد.

ـ در حالاتی که بیمار از نتایج تزریق رضایت نداشته باشد خاصیت بازگشت به حالت اولیه و اصلاح وجود دارد.

ـ وجود تکنولوژی منحصر به فرد ، نوع اتصالات ساختاری و تراکم بالای هیالورونیک اسید در این ژل موجب پایداری و دوام طولانی مدت این فیلر شده است.

انواع محصولات ژل هایومکس

هایومکس دیپ HYAMAX DEEP

این ژل جهت رفع خطوط و چروک های ریز تا شدید صورت مورد استفاده قرار می گیرد. هایومکس دیپ جهت ترمیم و پر سازی خط خنده ، خط پیشانی ، خطوط پاکلاغی دور چشم ، چروک های زیر چشم ، چروک های ظریف و ریز پوست ، نواحی گونه و چانه کارایی دارد. دوام و پایداری هایومکس دیپ تقریباً 9 الی 12 ماه خواهد بود.

هایومکس اکسترا دیپ HYAMAX EXTRA DEEP

این فیلر هیالورونیک اسیدی روشن و تک رنگ اثرات و کارکرد طولانی مدتی را جهت جبران حجم تحلیل رفته قسمت های گونه ، چانه ، تیغه بینی و رفع خط خنده دارد. این فیلر با تزریق به لایه های عمقی پوست قادر است به راحتی چین و چروک های شدید پوست را ترمیم و صاف کند. هایومکس اکسترا دیپ تقریباً 12 الی 18 ماه دوام و پایداری خواهد داشت.

هایومکس لیپس HYAMAX LIPS

این فیلر هیالورونیک اسیدی با ساختار خاص خود جهت حجم دهی و برجسته سازی لب ها و اصلاح و فرم دهی خطوط لب مناسب است. هایومکس لیپز تقریباً 9 الی 12 ماه ماندگاری خواهد داشت.


سایر ژل های 10 سی سی

ژل دنه بی           ژل رووفیل 10 سی سی       ژل سوفیدرم          

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید