تزریق ژل فیلر در دوران بارداری
نتایج تحقیقات تزریق ژل فیلر در دوران بارداری و شیردهی
خرداد ۲۶, ۱۴۰۰
تبخال و تزریق ژل
تبخال بعد از تزریق ژل لب
خرداد ۲۶, ۱۴۰۰

5 ناحیه تزریق ژل صورت

ناحیه تزریق ژل صورت

ناحیه تزریق ژل صورت

زیبایی محدودیتی ندارد. و محصولات زیبایی مدرن به شدت از مردان و زنان در تمایل وسواسی برای بهبود و ظاهر جذاب تر پشتیبانی می کند.

اکستنشن مژه و مو ، خال کوبی ابرو ، مانیکور و آرایش در حد کمال راهی برای رسیدن به کمال است. ژل های فیلر وسیله ای برای تقویت زیبایی درونی و تبدیل شدن به نسخه بهتر خود بدون آسیب رساندن به ارگانیسم و ​​سلامتی شما هستند. بگذارید پنج منطقه اصلی را که ممکن است با کمک این داروهای جادویی تغییر ، اصلاح یا اصلاح کنید ، در نظر بگیریم.

لبهای شاداب

فهمیدن اینکه چه وقت و چرا لب های پر و پر از آرزوی بسیاری از خانم ها شده است دشوار است. تنها چیزی که می دانیم این است که برای چندین دهه همچنان یکی از اصلی ترین روندهای صورت در آرایش و زیبایی است. به همین دلیل است که اکثر مواد پاک کننده صورت ( پروفایلو ، ژل آلیاکسین ، رووفیل ، پرفکتا ، بلوترو ، استایلج ، ژوویدرم و …) دارای خطوطی هستند که برای اصلاح لب طراحی شده اند.

افزودن حجم اضافی تنها معجزه ای نیست که پرکننده می تواند بر روی لب ها انجام دهد:

تصحیح عدم تقارن

ترازبندی نسبت لبهای بالا و پایین

کانتورینگ صورت

اصلاح خطوط

صاف کردن چین و چروک های عرضی

مرطوب کننده و مغذی

گونه سازی

کسی می خواهد استخوان گونه واضحی مانند آنجلینا جولی یا قهرمان فیلم آن Maleficent داشته باشد ، کسی فقط متوجه کاهش حجم در این منطقه می شود و نمی خواهد با اثر گونه های فرو رفته تحمل کند. دلیل آن هر چه باشد ، پرکننده های صورت مانند جالپرو و بسیاری دیگر بافت ها را کاملاً آبرسانی می کنند ، ذخایر هیالورونیک اسید و کلاژن را بازیابی می کنند و حجم کم را فراهم می کنند. این یک روش عالی برای تقویت زیبایی طبیعی و داشتن گونه های عالی حتی بدون مجسمه سازی ، برنز و رژگونه است.

پیشانی صاف و بدون چروک

این شاید تنها جایی در صورت باشد که حجم خود را از دست نمی دهد ، اما در حرکات صورت نقش فعالی دارد. مردم نمی توانند خشم ، تعجب ، اخم و یا حتی ریمل زدن را بدون چین و چروک پوست پیشانی خود نشان دهند. خطوط افقی و چین و چروک بین ابروها ! اما فیلرهای هیالورونیک می توانند بدون انجماد عضلات مانند بوتاکس از آنها خداحافظی کنند.

پرکننده های صورت چه مدت دوام می آورند؟ اگر بخواهم به طور کلی صحبت کنم ، هر مارک چارچوب زمانی خود را دارد که از شش ماه تا دو سال است. با این حال ، هر تولید کننده ای که انتخاب کنید ، در این قسمت ، به دلیل سطح نسبتاً پایین حرکت عضله ، بیش از آنچه که در اطراف دهان گفته می شود ، دوام خواهد داشت. بنابراین ، پیشانی کاملا صاف برای حداکثر دوره طولانی تضمین می شود.

زیباسازی بینی و چانه متناسب

شاید به جز انجام ماموپلاستی ، اینها محبوب ترین انواع جراحی پلاستیک باشند. اما چرا اگر می توانید زمان و هزینه کمتری صرف کنید و بازهم نتیجه خوبی بگیرید ، تحت بیهوشی ، فرایند پیچیده جراحی ، درد وحشتناک و حتی بهبودی وحشتناک تری قرار بگیرید؟ ضمناً هزینه پرکننده صورت چقدر است؟ بسته به مارک تجاری برای یک بسته بین 1 تا 4 میلیون خواهد بود. هر قیمتی که باشد ، ارزان تر از جراحی پلاستیک است.

تزریق Profhilo و همچنین بسیاری از انواع دیگر مواد پرکننده می تواند:

عدم تقارن جزئی در بینی را اصلاح کنید

قوز ناچیز را اصلاح کنید

حجم را به استخوان اضافه کنید

از نظر بصری عدم تناسب بین چانه و پیشانی را اصلاح کنید

آبرسانی و جوانسازی کنید

ناهمواری و بافت پوست را صاف کنید

جای زخم ها را از بین ببرید

البته ، برای مسایل واضح و پیچیده استخوان یا غضروف ، هیالورونیک اسید توانایی مقابله ندارد ، اما در سایر موارد ، استفاده از مواد پرکننده راحت تر و ایمن تر است.

فک ایده آل و زاویه سازی

خط فک کاملاً مشخص و واضح یکی از داغترین روندهای سال جاری است. متأسفانه ، هر زن و مردی نمی توانند به خط فک آنجلینا جولی افتخار کنند و چند عکس از پرکننده های پوستی جایگزین آن هستند ، که می تواند آن را آنقدر عالی کند که حتی آنژی زیبا نیز حسادت کند.

حقیقت این است که خط پایین صورت محلی نیست که معمولاً حجم را جمع می کند ، بنابراین بسیاری از بیماران ممکن است نگران افزایش سطح عوارض جانبی پرکننده های صورت باشند. در واقع ، خطرات حداقل هستند و با تزریق در مناطق دیگر تفاوتی ندارند:

درد

قرمزی

خارش

کبودی

ورم

از آنجا که هیالورونیک اسید یک ترکیب طبیعی است ، توسط بدن رد نمی شود و واکنش آلرژیک ایجاد نمی کند. هر محل از صورت یا بدن را که برای تزریق انتخاب می کنید ، کاملاً زیست سازگار است و فقط باعث بهبود رطوبت و ظاهر پوست می شود.

حرف آخر

پرکننده های پوستی به انقلابی واقعی در حوزه محصولات زیبایی تبدیل شدند. قلمرو استفاده از آنها و طیف مشكلاتی كه ممكن است به آنها كمك كنند آنقدر گسترده و چشمگیر است كه جای تعجب نیست كه آنها هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می كنند. اما رمز موفقیت آنها نه تنها در تنوع کاربرد ، بلکه در نتایج بی نقص و بدون درد کامل است. میل بیماران چیست: بهبود کمی علائم پیری ، به راحتی رطوبت بخشیدن به پوست یا تغییر شدید ظاهر – پرکننده های پوستی می توانند همه کارها را انجام دهند.

دیدگاه ها بسته شده است

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید